Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak

Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak
Etiketler Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak iş imkanları,eve iş veren firmalar
iş ilani Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak
Kategori evden-para-kazanma
Hit 1464
Yazar is-imkanlari.net

Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak Hakkında Detaylar

Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.

 

Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak konusuna hoşgeldiniz değerli is-imkanlari.net okuyucuları her gün yeni eklenen iş imkanları girişimcilik fikirleri ve evden para kazanmak için yapılabilicek işler hakkında sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.Evde İş Eldiveni Paketleme 2300 TL Kazanmak sende bu konu ve diğer tüm konular için iş detayı ve benzeri sorularını bizlere göndermekten çekinme.En yeni iş imkanlarını her gün sitemizden takip edebilirsiniz.

Dünya genelinde yaşanan iş kazalarının oranlarına bakıldığında, iş güvenliği için yeterli tedbirlerin alınmadığı gözlemlenmiştir. Yapılan istatistiklerde iş kazalarının büyük bir bölümünün vücudun el bölgesinde meydana geldiği görülmektedir. Bu kazaların başlıca sebepleri arasında dikkatsizlik ve güvenlik ürünlerinin kullanılmadığı ortaya çıkmaktadır. Özellikle iş eldiveni kullanmayanlar el kazalarına daha sık maruz kalmaktadır.

Bir iş yaparken mutlaka gerekli tedbirlerin alınması gerekmektedir. Her ne iş yapıyor olursak olalım mutlaka ama mutlaka iş eldiveni kullanılması gerekmektedir. İş eldivenleri dışarıdan gelebilecek her türlü darbeyi önleyeceği için iş bitimine kadar mutlaka kullanılmalıdır. İş eldiveni koruyucu bir ürün olduğu için İşçi sağlığı ve İşçi güvenliği tüzüğü gereği tehlikeli işler de çalışan kişilerin kullanması zorunludur.

 
 

İş güvenliği malzemeleri satan bütün marketlerde, nalbur ve yapı marketlerde iş eldiveni uygun fiyatlara paketler halinde satılmaktadır. Reyonlarda satışa sunulmadan önce paketleme aşamasından geçen iş eldivenleri üretici firmalar tarafından özenle paketlenip satışa hazır hale getirilir. Tabi bazı dönemlerde yoğun olan imalatçılar ellerinde ki paketleme işlerini dışarı ek iş olarak yaptırmak durumunda kalabiliyorlar. Çok yoğun sipariş aldıklarında bu yönteme başvuran firmalar bu sayede kısa sürede paketleme işlerini tamamlamış oluyorlar.

İş eldiveni nedir?

İş güvenliğini sağlamak amacı ile tehlikeli işlerde çalışanların yada tadilat, tamirat gibi işlerde meşgul olanların kullandığı, genellikle sarı renkte olan, özel olarak dayanıklı kumaş yada plastikten üretilen iş güvenliği malzemesine iş eldiveni denir.

 
Yapılacak işin niteliğine göre farklı farklı iş eldiveni kullanılmaktadır. Mekanik iş eldiveni, termal iş eldiveni, kimyasal iş eldiveni, radyasyon iş eldiveni ve elektriğe karşı dayanıklı iş eldiveni en çok tercih edilen iş eldiveni çeşitlerinin başında yer almaktadır.

İkea, Koçtaş, Tekzen gibi büyük yapı marketlerde, nalbur ve iş güvenliği malzemeleri satan marketlerde paket halinde bulunan iş eldivenlerini, evinizde paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Firmaların belirteceği şartlara uygun olarak yapacağınız paketleme işinden aylık ortalama 1.000 TL kazanç sağlamanız mümkün.

İş eldiveni paketleme işi nasıl yapılır?

Yukarıda yapılacak işe göre birbirinden farklı iş eldiveni çeşitleri olduğundan bahsetmiştik. İmalat yapan firmalar karışık bir şekilde birbirinden farklı kalitede ki bu eldivenleri size teslim edecek. Aynı şekilde eldivenlerin üzerinde yazan kodların yer aldığı bir listeyi de size teslim edecek. Bu listede eldivenlerin bilek kısmında yazan kodların ne anlama geldikleri yazmakta. Her kod o eldivenin hangi iş modeline uygun olduğunu göstermektedir. Listede ki kodlara ve eldivenin üzerinde ki kodlara bakarak eldivenleri modellerine göre tek tek ayıracaksınız.

Ayırma işleminin ardından modellerine göre sağ ve sol eldivenleri çiftleyip firmanın kartı ile birlikte birbirine zımbalayıp pakete koymak için hazır hale getireceksiniz. Daha sonra eldivenleri koyacağınız paketleri katlama yerlerinden katlayarak kutu haline getireceksiniz. Her bir kutunun içerisine 1 adet eldiven koyup kutuların ağzını para bandı ile kapatarak koliye dizip paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

İş eldiveni paketleme işi kaç para kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

İş eldiveni paketleme işinde paketlediğiniz ürün başına ödemeniz hesaplanır. Paket başına yaklaşık olarak 20 kuruş kazanırsınız. 10 pakette 2 TL, 100 pakette 20 TL, 1000 pakette ise 200 TL ve katları şeklinde kazanmaya devam edersiniz. Bu gibi ek iş modellerinde önemli olan işlerin sorunsuz, eksiksiz bir şekilde teslim edilmesidir. Düzenli bir şekilde işleri teslim ettiğiniz taktirde firmalar sizinle uzun süreler çalışmaya devam edecektir. İlk başlarda eliniz biraz  yavaş olabilir ama alıştıkça çalışmaya devam ettikçe eliniz hızlanacaktır ve kazancınızda bu doğrultuda artmaya başlayacaktır. Bu iş ile aylık 1.000 TL kazanç sağlayan bir çok kişi bulunmakta.

Sizde evinizde iş eldiveni paketleme işi yaparak aile ekonomisine katkı sağlamak istiyorsanız, aşağıda bulunan başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz ek iş veren firmalar tarafından günlük olarak incelenip değerlendirildikten sonra işin durumuna göre size geri dönüş yapılacaktır.

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.