evde kina paketleme isi nasil yapilir

evde kina paketleme isi nasil yapilir
Etiketler evde kina paketleme isi nasil yapilir iş imkanları,eve iş veren firmalar
iş ilani evde kina paketleme isi nasil yapilir
Kategori evden-para-kazanma
Hit 10790
Yazar is-imkanlari.net

evde kina paketleme isi nasil yapilir Hakkında Detaylar

evde kina paketleme isi nasil yapilir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.

 

evde kina paketleme isi nasil yapilir  konusuna hoşgeldiniz değerli is-imkanlari.net okuyucuları her gün yeni eklenen iş imkanları girişimcilik fikirleri ve evden para kazanmak için yapılabilicek işler hakkında sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.evde kina paketleme isi nasil yapilir  sende bu konu ve diğer tüm konular için iş detayı ve benzeri sorularını bizlere göndermekten çekinme.En yeni iş imkanlarını her gün sitemizden takip edebilirsiniz.

Evde kına paketleme işi iş yaparak para kazanmak ekonomik problemler yaşayan her bireyin yapmak istediği işlerdendir. Bu işler sayesinde geçimini sağlayan kişiler dahi mevcut. Bu kapsamda yapılabilecek binlerce evde ek iş türü bulunuyor. Bu makalemizde ise sizlere evde kına paketleme işi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri derledik. İşte detaylar…

Evde ek iş kapsamında sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. Yeni iş fikirleri başlığı altında derlediğimiz bu evde ek işler, aylık gelirinize hatırı sayılır miktarda katkı sağlayacaktır. Öğrencisinden, ev hanımına emeklisinden çalışanına kadar her kes imkanı ölçüsünde bu işe yönelebilir. Peki paketleme işleri arasında popüler olan kına paketleme işi nedir?

Evde geçirdiğiniz boş zamanları değerlendirerek nakde çevirmek ya da ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız evinizin konforunda yapabileceğiniz ek işlerden biri de kına paketleme işidir. Yanlış duymadınız, yalnızca şirketler tarafından size gönderilen kınaları paketleyerek para kazanabilirsiniz. Bu sene oldukça yaygınlaşan evde kına paketleme işi, var olan kına gecesi kültürü sürekli bir şekilde devam edeceğinden bu sektöre olan ilgi de bir hayli fazla. Bu yazımızda size evde kına paketleme işi hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını vermeye çallışacağız.

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu iş için üstün bir yetenek ya da zekaya sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tek şey, işi yapmanız için gerekli olan istenen miktarda kına ve arzu edilen paketleme malzemeleri. Kına paketleme işlemi, paketleme makinası kullanılarak yapılması imkansız olan bir işlemdir. Bu nedenle kına üretimi yapan bir takım firmalar, işi zamanında teslim etmek amacıyla bu görevi boş zamanı olan kişilere belli bir ücret karşılığında verir.
 

Evde kına paketleme işi için gerekli malzemeler firma tarafından sizlere verilecektir. Bu işi yapabilmek için gereken malzemeler şunlardır;

 • Ölçek,
 • Kına ambalajı,
 • Kına kutusu,
 • Koli
 • Maket Bıçağı,
 • Koli Bandı,
 • Yapıştırıcı bant şeklindedir. Bu malzemeler yapılacak paketleme işi türü için değişebilmektedir. İşin türü farklı olsa da firma gerekli tüm malzemeleri size verecektir. Sizin yapmanız gereken sadece istenen paketi ortaya koymaktır.

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.