İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR

İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR
Etiketler İKİ KAT PARA KAZANDIM , iş imkanları,eve iş veren firmalar
iş ilani İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR
Kategori evden-para-kazanma
Hit 2097
Yazar is-imkanlari.net

İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR Hakkında Detaylar

İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.

 

İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR konusuna hoşgeldiniz değerli is-imkanlari.net okuyucuları her gün yeni eklenen iş imkanları girişimcilik fikirleri ve evden para kazanmak için yapılabilicek işler hakkında sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.İKİ KAT PARA KAZANDIM | ADSENSE İNCE AYARLAR sende bu konu ve diğer tüm konular için iş detayı ve benzeri sorularını bizlere göndermekten çekinme.En yeni iş imkanlarını her gün sitemizden takip edebilirsiniz.

Adsense Gelir Arttırma – Çıkan Küçük Reklamları Büyük Konuma Getirme
Tabii reklamların yatay ve küçük olması demek, dikkat çekiciliğini kaybetmesi açısından para kaybı demek. İşte sihir de tam bu noktada geliyor ! :) Adsense esnek reklam kodunda yapacağınız küçücük bir kodlama ile bu reklamları her zaman kare ya da dikdörtgen formatında, yani yatay reklamları elimine ederek büyük gösterebilirsiniz.

Google’dan para kazanmak için öncelikle google reklam oluşumlarını ve işleyiş süreçlerini anlamanızda büyük fayda var. Eğer süreci anlarsanız, google’dan para nasıl kazanılır, bunu da anlarsınız.

Google bünyesi altında 2 oluşum var. Birisi google adwrods, diğeri ise google adsense. Bu iki oluşum da birbiri ile yakından alakalı.

Google reklamlarından para kazanmak için ise öncelikle google adwords oluşumunun nasıl işlediğini anlamanız gerekli;

Google Adwords: Bu oluşum reklam verenler içindir. Diyelim ki ben  yazım için google adwords üzerinden reklam vermek istiyorum. Bunun için adwords’de iki seçeneğim var.

1-Google aratma sonuçlarına reklam vermek: Yani direkt google’ın kendisine para ödeyip, benim reklamımı aratma sonuçlarında üst sıralara çıkartmasını istemek.

Burada da mantık şu şekilde işler;

Adwords bana hangi aratma kelimelerinde tıklama başına ne kadar ödersin diye sorar. Ben kelimeleri belirlerim. Mesela derim ki, benim reklamımı “blog açmak – blog fikirleri – blog nasıl açılır – nasıl blog açılır – blog nasıl kurulur” gibi kelimelerde gösterime al.

Bunun için de her bir tıklama başına 0,50 kuruş ödeyebilirim diye teklif veririm. Eğer benim seçtiğim kelimelerde başka reklam verenler de varsa ve benim tıkama başına verdiğim miktardan daha az verirlerse, mesela 0,40 kuruş ve altı gibi, o zaman da google adwords aratma sonuçlarında 4 reklamlık spotun ilk sırasını bana verir.

Bu oluşum ise reklam yayımcıları içindir. Benim bir web sitem varsa ben önce google’a kendisi ile iş birliği yapmak, google adwords’e reklam verenlerin reklamlarını yayımlamak için google adsense’e site adresim ile başvuruda bulunurum.

Eğer google adsense başvurumu kabul eder ve beni iş ortaklığı yaptığı siteler arasına alırsa, ben google adwords üzerinden 2. seçeneği seçen, yani resim & metin olarak reklam verenlerin reklamlarını sitemde yayımlarım.

Bu süreçte şöyle işliyor;

Google adsense benim başvurumu kabul ettikten sonra bana reklam kodları veriyor. Bense o kodları sitemde reklamlar nerede görünsün istiyorsam, oraya yerleştiriyorum ve gerisini tamamı ile google hallediyor diyebilirim.

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.