Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk

Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk
Etiketler
iş ilani Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk
Kategori is-imkanlari
Hit 71138
Yazar is-imkanlari.net

Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Hakkında Detaylar

İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile

 

İstanbul'da İş İmkanı

En yeni iş fikirleri , iş imkanları ve daha bir çok faydalı bilginin paylaşıldığı is-imkanlari.net adresine hoşgeldiniz.Bugün İstanbul'da ikamet eden ziyaretçilerimizi yakından ilgilendiren bir konumuz ile sizlerleyiz.Paketleme işi nedir ? paketleme işi yapılarak para kazanılır mı ? gibi konuları sitemizde daha önce konuşmuş ve hakkında detaylı bilgiler vermiştik.Bugünkü iş fırsatımız bu işi yaparım diyenler için.

OYUN HAMURU VE PASTEL BOYA PAKETLEME İŞİNDE ÇALIŞACAK ACİL VASIFLI VASIFSIZ BAY-BAYAN ELEMANLAR ARANIYOR...

SABAH 08:00 AKŞAM 17:30 + 2 SAAT MESAİ

AKŞAM 20:00 SABAH 05:30 + 2 SAAT MESAİ

2 DEFA 1 30 saat YEMEK MOLASI +3 DEFA ÇAY MOLASI

(servis+yemek+sgk)

Her ayın 15 inden 15 ine Aylık Ödeme

(Not: İŞ YAZ KIŞ DEVAMLIDIR. İSTEYEN İSTEDİĞİ VARDİYEDE SÜREKLİ ÇALIŞABİLİR VARDİYA DEĞİŞİMİ YOKTUR İŞ ÇOK KOLAYDIR.

İRTİBAT: 0543 581 56 13

0537 051 56 01

İş Türü: Tam zamanlı

Maaş: 60,00TRY /gün

İş Türü: Tam zamanlı

Maaş: 60,00TRY /ay

İŞKUR tarafından sağlık personeli alımı ile ilgili yeni iş ilanları yayınlandı. Sağlık personeli alım ilanlarına göre; 74 hasta danışmanı, 50'den fazla Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, 13 hastane personeli alımı yapılacağı bildirildi.  Sağlık personeli alım başvuruları, İŞKUR’un resmi web sayfası üzerinden veya İŞKUR İl/ İlçe şube müdürlüklerinden yapılacaktır.

Aşağıda, sağlık personeli alımı ile ilgili yayınlanan İŞKUR alım ilanları yer almaktadır. Personel alımı başvurusunda bulunmak ve iş başvurusu detayları hakkında bilgi almak için linkin üzerine tıklamanız yeterlidir. Karşınıza çıkan ekrandan bulunduğunuz ili filtreleyerek ilgili ilana e-devlet şifrenizi kullanarak kayıt yaptırabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.