ev hanimlarina ek gelir

ev hanimlarina ek gelir
Etiketler
iş ilani ev hanimlarina ek gelir
Kategori is-imkanlari
Hit 20754
Yazar is-imkanlari.net

ev hanimlarina ek gelir Hakkında Detaylar

yeni Ev hanımlarına ek İş,2018 ek İş İmkanları,2017 ek iş,ek iş ilanları,ek gelir,ek gelir,ek iş,ek iş imkanı,ek iş imkanları,ek işler,ev hanımları,ev hanımları için ek iş,ev hanımları için evde ek iş,ev hanımları için evde iş,

 

Evde İş yapan Ev Hanımlarına Ek İş İmkanları Burda

Ülkemizde BıLındiği üzere çalışan bayan sayısı Erkeklerden az olduğu için ev hanımlarının ek  gelire ihtıyaci daha fazladır. Ülkemizde bulunan bayanların yaklaşık yüzde 80 ni ev hanımı olduğunu düşünursek erğer  evinden Ek iş yapmak isteyen hanımlarında sayısıda bir hayli fazladır. Bunu bilne firmalar ev hanımlarına ek iş olanakları vermektedir. Ev hanımları ise internet üzerinden verilen ilanları araştırıp başvuru yaparak evlerinden para kazanmaya çalışmaktalar. Günümüzde artık ev hanımları boş durmuyor evde oturmak yerine evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak pratik ve kolay işler sayesinde ek gelir elde ediyorlar.

Ev hanımlarına ek iş veren firmalar, tarafından en çok verilen işleri bu gün size sıralayacağız. Bahsedeceğimiz bu ek işler neredeyse ülkemizin her şehrinde bulunuyor ancak bahsedeceğimiz işlerin olmadığı şehirlerimizde başka ek işler bulmakta mümkün. Evinden çalışmak isteyenler biraz araştırma yaparak kolay para kazandıracak ek iş imkanı bulabilirler.

Evinizden çalışmak istiyorsanız alt kısımda vereceğimiz işlerden birini tercih edip ve evinizden çalışmaya başlayabilirsiniz. Firmalar evde çalışacak bayanlar aradığı için bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Yapacağınız ek işler sayesinde hem boş vaktiniz olmayacak hemde para kazanabileceksiniz. Ev hanımları tarafından en fazla tercih edilen işler ise Evde kına paketleme işi, evde tespih işi, Evde yemek işi, evde ip temizleme işi, evde etiket işi, evde kalem montaj işi, evde boncuk işi , evde kutu katlama işi ve evde çorap işi gibi ek işler en çok kazandıran ek işler olarak bilinmektedir. Ek işler sayesinde para kazanmak isteyenler firmalar ile iletişime geçerek iş almaya başlayabilirler.

Evlere Ek İş Veren Firmalarla İletişim:

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için isbilgileri.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece sizlerin yaşadığınız şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

İnstagram ve Youtube'dan Kazanç Sağlayabilirsiniz

İnternetten para kazanma yöntemlerinden satış yapma haricinde bir diğer alternatif ise sosyal medya ile para kazanmaktır. En yaygın sosyal medya para kazanma platformu iseİnstagram olarak bilinmektedir. İnstagram’dan para kazanmak için öncelikle kendinize ait bir İnstagram hesabı açmalı ve hesabınızda orjinal içerikler paylaşarak insanların hesabınızı takip etmesini sağlamalısınız. Hesabınız yeteri kadar takipçiye ulaşınca çeşitli firmalardan ve sayfalardan gelen reklam tekliflerini değerlendirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Çocuk Bakıcılığı Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Evinde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımlarının en fazla tercih ettikleri evde çocuk bakıcılığıdır. Diğer ek işlere göre biraz daha zor olan ancak sabit gelir imkanı sağlayan bakıcılık, çocukları seven bir çok kadın tarafından yapılabilmektedir.

Makale Yazarlığı veya Çevirmenlik Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Okumayı ve yazmayı seven binlerce kişi evinde makale yazarlığı yaparak gelir elde edebiliyor.Website sahipleri sitelerinde yayınlamak üzere çeşitli konularda makale arayışına girmekte ve makale yazarları ile anlaşma yaparak makale satın almaktadır. 

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.