2018 de Para Kazandıracak İşler

2018 de Para Kazandıracak İşler
Etiketler
iş ilani 2018 de Para Kazandıracak İşler
Kategori evden-para-kazanma
Hit 19180
Yazar is-imkanlari.net

2018 de Para Kazandıracak İşler Hakkında Detaylar

2018 de Para Kazandıracak İş imkanları,Mobil sektöründe başarıya ulaşmanın bir diğer yolu ise reklamdır. İnternetin yaygınlaşması nedeniyle artık birebir kullanıcıya ulaşmak çok daha kolay olmuş durumda,Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de 2018 yılında başarıya ulaşmak istiyorsanız, orijinal fikirlere değer vermeniz gerekiyor

 


Kredi çekemiyor ve aile, akrabalarınızdan borç alamıyorsanız önemli bir konuyu bilmeniz gerekiyor. KOSGEB’in kredi programlarına kayıt olmaya özen göstermelisiniz. KOSGEB‘in önemli birçok programı bulunmaktadır. KOSGEB’e işinizi iyi anlatabilirseniz eğer kredi programlarından ödeme alabileceğinizi belirtelim. Özellikle KOSGEB oluşturabileceğiniz istihdamın yüksek olması ile doğru orantılı olarak ilgilenir. Yani eğer ilgilendiğiniz ve yapmak istediğiniz işte en az 5-6 kişiyi istihdam edebilirseniz KOSGEB‘in kredilerini alabilirsiniz.

Sadece kârlı değil, uzun vadede başarılı bir iş kurmak istiyorsanız yüzlerce iş fikri arasından doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Sizlere bu konuda yardımcı olacağını umduğuz büyük potansiyele sahip iş fikirlerini araştırdık

 

CEP TELEFONU TAMİRCİLİĞİ

Bu sektörü tüm tamircilik sektörleri ile karıştırmayın. Tamirci kelimesi aslında bu iş için pek uygun değil ama bu işi tanımlayan başka bir kelime yok. Cep telefonu tamircilerinin ne kadar para kazandığını duysaydınız, bu sektöre girmek için can atardınız. Artık cep telefonları 3-4 bin liraya kadar yükseldi, bu telefonların tamirleri de buna göre çok yüksek fiyatlar ile yapılıyor. Bu nedenle bu iş artık profesyonellerin elinde ve her vida sıkmayı bilen bu sektöre giremiyor. İyi bir ustanın yanında eğitim alırsanız yada bir çok Halk Eğitim Merkezi tarafından verilen bu kursları tamamlarsanız, iyi bir sektöre giriş yapabilirsiniz.

ORGANİK MEYVE SUYU SATICISI

Organik meyve sularını her yerde bulabilmek mümkün, ancak bu meyve sularını bizzat meyveleri kullanarak müşterilerine sunan iş yerleri, daha doğal görünmesi nedeniyle daha çok iş yapıyor. Bu tür bir iş yeri açarak ve müşterilerinizin istediği karışımları yada lezzetleri bulabilerek iyi bir müşteri kitlesi oluşturabilir ve güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

BASIM – YAYIM

Basım ve yayım işine önem gösterin. Dünya döndüğü sürece asla ölmeyecek olan bu sektör, her geçen gün daha profesyonelleşmektedir. Profesyonel olarak basım – yayım işi yapabilecek sermayeniz varsa eğer, basım – yayım işinde güzel karlar elde edilebilir. Bu iş için sadece düzenli olarak iş arayacak bir ekibe ihtiyacınız olacak. Çünkü hemen hemen her iş yeri bir basım – yayım şirketi ile aktif olarak çalışmaktadır.

ÇİT KURUCU

Şehir merkezlerinden uzak yerlerde yaşıyorsanız etrafınızda bir çok evin çit ile koruma altına alındığını fark etmişsinizdir. Ayrıca hayvancılık yapılan bölgelerde de çitler olmazsa olmazlardan biridir. Çit kurucu hizmeti vererek, çok bilinmeyen ama para kazandıran bir sektöre giriş yapabilirsiniz.

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.