Tesbih Yaparak Para Kazanma

Tesbih Yaparak Para Kazanma
Etiketler
iş ilani Tesbih Yaparak Para Kazanma
Kategori evden-para-kazanma
Hit 18074
Yazar is-imkanlari.net

Tesbih Yaparak Para Kazanma Hakkında Detaylar

Evde Tesbih Yaparak Para Kazanma ,Sizdee evinizde ev işleri haricinde zamaninizdan birkaç saatinizi bu işe vererek birbirinden güzel tespihler yapabilir evinize ek gelir sağlayabılırsınız. Hayal gücünüzün yardımı ile farklı tasarımlarda yapacağınız tesbihler Emin olun sizlere daha büyük kazançlar sağlayacaktır

 

Eve Tesbih İşi Veren Firmalar
Evinizde eK iş oLarak tesbih işi yapmaya karar verdiyseniz tesbih işi veren fabrikalarla anlaşarak işe başlayabilirsiniz. Bu ek iş firmalar sizlere tesbih malzemelerini verirler. Bunların yanında bir de örnek tesbih vererek aynısını yapmanızı isterler. Yaptığınız tesbihler bittikten sonra firmayı arayarak teslim almalarını söyleyebilirsiniz.  Zamanında siparişlerinizi teslim etmeniz firmaların ilgisini çekecektir ve böylece sizinle daimi olarak çalışmak isteyebilirler. Tesbih işinde ödemeler tesbih başına verilmektedir. Yaptığınız tesbihin modeline göre farklı ücretler de ödenebilir. Bu firmalar ile anlaşmanıza bağlıdır. Ödemelerinizi tesbihleri teslim sırasında alırsınız.

Evde tesbih yapımı işinin kazancı diğer işler ile karşılaştırılınca oldukça fazla miktardadır. Tesbih Firmaları ürünlerinin yapımı için eleman çalıştırmaktansa genellikle evlerinde çalışan, ek iş arayan insanları tercih ediyorlar, bunun nedeni ise evde çalışarak yapılabilen işler arasında bulunmasıdır. Evde yapılabiliyor olmasından kaynaklanan en büyük etken ise evinizde tüm ailenin kolayca yapabiliyor olmasıdır. Kısacası genelde evde para kazandıran işler içinde bulunan evde tesbih yapma işi, tek kişi olarak değil de, evinizde ailenle birlikte daha çok üretim yaparak, daha fazla kazanmanız mümkündür. Hatta komşularınızı ve arkadaşlarınızı toplayarak evinizde tesbih yaparak gelirinizi daha da arttırabilirsiniz.

Evde Tesbih Yapımı İle Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Genellikle üretilen tesbihler firmaya geri gönderilir ve firma teşbihleri aldığı zaman anlaşmalı olduğu tesbih satışı yapan mağazalara gönderir. Tesbihler mağazalara gönderildikten sonra satışa çıkarılır. Bu mağazalarda el emeği ile üretilen tesbihler daha yüksek fiyatlara satılır.

Tesbih yapma işi genelde ek iş fırsatı olarak tercih edilir. Tesbih yaparak iyi bir aylık gelir elde ederek herhangi başka bir iş yapmayan geçimlerini sağlayan insanlarda vardır. Siz yine de bu tarz işleri evde ek iş olarak değerlendirin, satışlarla orantılı olarak, her zaman iş gelmeyebilir ve zor durumda kalabilirsiniz, Bu tür risklere çözüm olarak aynı anda bir kaç firmayla anlaşabilirsiniz.

Tesbih işi veren firmalara ulaşmak için yazımızın yorum kısmına adınızı, işinizle alakalı açıklayıcı bir bilgi ve email adresinizi yazabilirsiniz. Bu şekilde iş veren firmalar sizinle iletişim kurarak bu işi yapmanızı sağlayabilirler. Bir sonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

BAŞVURU FORMU


Sıradaki İşler

 • Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 Evlere İş Veren Firmalar 2018 GÜNCEL 1,500 - 3000 TL iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan İnternetten Para Kazan, İnternetten para kazanmanın binbir türlü yolu vardır.Anket siteleri firmalarla anlaşarak bu firmaların anketlerini sitelerinde paylaşırlar. Eğer bu sitelere üye olursanız siz de bu anketlere katılarak günlük 20-30 Tl civarında gelir elde edebilir ve oldukça iyi paralar kazanmaya başlayabilirsini
 • Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk Paketleme Elemanı Yemek+Yol+Sgk İstanbul avrupa yakasında oyun hamuru ve pastel boyama işinde çalışıcak paketleme elemanı aranmaktadır ziyaretçilerimize faydası olması dileği ile
 • ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi  ANNEMİN YAPTİGİ EV YEMEKLERi VE TATLİLARi iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma - Yandex Toloka İnternetten Para Kazanma | Yandex Toloka | Günlük 80$ (Kanıtlı!) iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım  Evlere İş Veren Fabrikalara Nasıl Ulaşırım iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için Evde ek iş veren firmaları öğrenmek için iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı Ev Hanımlarına Evde Ek iş imkanı aylık 750-2000 TL ek gelir iş imkanları evden para kazanma yolları ve merak ettiğiniz tüm herşey.
 • 2019 Evden Para Kazanma 2019 Evden Para Kazanma Yeni yılda en yeni işler ile sizde evinizden ofisinizden ek gelir sağlayabiliceksiniz
 • Eve ek iş veren firmalar Eve ek iş veren firmalar Evde iş veren firmalar genel olarak evde ek iş yapacak kişilere belirli işler verirler. Bu işlerin zamanında bitirilmesini isterler. Bu yüzden kişiler, verilen işleri düzgün ve zamanında yapmalıdırlar.