Evde ürün paketleme

Evde ürün paketleme

sponsor bağlantı

Etiketler Evde ürün paketleme,Evde Paketleme Kazanç,ek iş ilanlari
iş imkanı Evde ürün paketleme
Kategori iskur-is-ilani
Bu iş İlanı 44826 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Evde ürün paketleme Hakkında Detaylar

Evde ürün paketleme En çok eve paketleme işi veren firmalar Paketleme İşçisi Evde Ek İş İlanları Evde Paketleme İşleri Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2022 Evde ekişi paketleme evde iş adı altında dolandiricilara dıkkat Evde Paketleme Kazanç

 

Evde Paketleme İşleri Nasıl Bulunur

Evden para kazanmak isteyenler için evde paketleme işleri yapılabilecek en ideal işler arasında ilk sırada yer alır. Özellikle ek iş yapmak isteyen ev hanımları için uygun olan paketleme işleri, yapılması kolay fakat iş bulma olanakları kısıtlı işlerden birisidir.Evde paketleme işinde çalışmak isteyen kadınlar, ikamet adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıttan hemen önce ise İŞKUR evde iş paketleme başvuru formunu doldurmaları zorunludur

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Evde PAKETLEME işi yapanların Yorumları Güvenilir evde paketleme işi Kadınlar Kulübü Evde sabun paketleme işi yapanların yorumları Evinde PAKETLEME Evde PAKETLEME işi yapanlar Kadınlar Kulübü 81 ile evde PAKETLEME işi Evde maske PAKETLEME işi dolandırıcılığı İŞKUR evde PAKETLEME işi yorumlarıPaketleme işi veren firmaları bulmak işin en zor kısmıdır. Bu yüzden evde paketleme yapacağınız ürün için üretim yapan fabrikalarla bire bir görüşmek gerekir. İnternette iş ilanları sitelerinde evlere paketleme işi veren firmalar olsa da çok nadir bulunur.

Başvuru sirasinda Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Bundan sonrası için paketleme işlerini bulmuş olanlar için devam ediyoruz. Paketleme işlerinde dikkat edilecek belli başlı kurallara dikkat etmek gerekir. Bu kurallar sizin için önemli olmayabilir. Fakat karşı taraf için yani işveren firma için son derece önemlidir.

Paketleme işlerini sürekli yapmak isteyenler bu kurallara dikkat etmelidir. Evde paketleme işlerinde dikkat edilecek belli başlı kurallar nelerdir? Şimdi de bunları inceleyelim.

 1. İşleri Zamanında Teslim Etmek: Almış olduğunuz işin teslim süresini karşı tarafın istediği sürede teslim etmelisiniz. Size paketleme işini veren ve evde para kazanma fırsatı tanıyan firmaların siparişlerini geciktirmek bir daha iş alamamanız anlamına gelebilir.
 2. İstenilen Miktarda Teslimat Yapmalısınız: Size paketleme işi veren firmalar paketlemenizi istedikleri ürünün zamanını ve miktarını bildirir. Zamanı gelince sizinle iletişime geçer. Zamanlama ve teslimat miktarı evde paketleme işleri için hayati öneme sahiptir. Çünkü üretici firma satacağı ürünü karşı tarafa sizin teslim edeceğiniz miktara göre bildirir. Eksik teslim edilen ürün firmalar için büyük sorun demektir. Bu da sizin için de sorun anlamına gelebilir. Bu yüzden bu kuralı göz ardı etmemelisiniz.
 3. İşi Kaliteli Yapmak: Paketleme işleri veren firmaların dikkat ettiği en önemli noktalardan birisi de paketleme işinin düzgün yapılıp yapılmadığıdır. Paketlemesini yapacağınız ürünü düzgün bir şekilde paketlemek uymanız gereken altın kurallardan birisi olacaktır. Ne kadar kaliteli iş yaparsanız bir sonraki seferde iş alma olasılığınız yükselecektir. Gelişi güzel yapılan işler bir sonraki işin başkaları tarafından yapılacağı anlamına gelebilir.

Başvuru Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi İşkur sayfalarında bulunabilir. Bunun için yapılması gerekenler Evde paketleme ve katlama işleri yapmak ister misiniz? Bunun için İŞKUR sitesine girebilirsiniz.

Buraya girince e devlet şifrenizle giriş yapın. Sonra da "iş ilanları"na tıklayın. Meslek yazan yene "Paketleme İşçisi" yazın. Ya da "paketleme" yazın. Çıkan ekrandaki iş ilanlarını ilinize göre seçin. Sonra da evde iş yapabilirim diyerek müracaat edin. Firmalar, İŞKUR içinde evde iş veriyoruz demezler. Siz evde iş yaparım demelisiniz. Böylece evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Başlıca Paketleme İşleri Nelerdir?

Yazımızın giriş bölümünde belirtmiştik. Evde paketleme işleri nasıl yapılır başlığı altında paketleme işinin çalışma mantığını belirtmiştik. Üretimi ayrı yapılan ürünleri tek bütün halinde üreticiye teslim ederek yapılır. Bu ürünlere bir kaç örnek verelim.

Ne tür ürünlerin paketlemesini yapabiliriz. Bu konuda da bilgi sahibi olalım…

Kürdan paketleme: Binlerce kürdanı sayıları belirtilen miktarlarda kutularına paketleyerek yapılır. Genelde 50’li, 100’lü ve 250’li kutular halinde paketlemeniz istenir.

Mum Paketleme: Evde mum paketleme işi diğer paketleme işlerine nazaran tek işlem gerektiren bir iş modelidir. Üretilen mumları ambalajına uygun şekilde kutulamak gerekir. Yapılışı son derece kolaydır.

Plastik Bardak Paketlemesi: Üretilen bardakları sayılarına göre iç içe geçirip dış kısmını naylon ile kaplama işlemidir. Plastik bardak paketleme işi için geniş bir alanda çalışmak gerekir.

Çorap Paketleme: Çorap paketleme işinde yapılacak işlem basit olmakla birlikte titiz çalışmak gerekir. Hata yapma şansı diğer paketleme işlerine kıyasla yüksek olabilir. Çorapların çiftlerini karıştırmamak ve numaralarına göre etiketlerini düzgün yapıştırmak gerekir.

Kalem Montajı: Kalem üreten firmaların ayrı ayrı ürettikleri kalem parçalarının montajını yaparak yapılan bir iştir. 3-4 parçayı teker teker montajlayarak yapılır.

Evde Paketleme Kazanç

 evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir Yeşil Paketleme adlı firmaya WhatsApp yolu ile 07.04.2022 tarihinde iletişime geçtim toka paketleme konusunda üyelik oluşturdular ve aşağıdaki bilgileri tarafımdan istediler. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU


En Çok Başvuru Alan Paketleme İşleri

 • Satranç Takımı Paketleme Satranç Takımı Paketleme Evde Satranç Takımı Paketleme İşi ufakdan buyuğe çolukdan çocuğa Satranç herkesin merak edip oynadiği oyun artık paketleme firmalari tarafından para karişiliği eve ek iş veren firmalar tarafından ek kazanç imkani olmaya başladi,Sizde bu işi alarak evinizde yapabilir ve ay sonu kazancınıza bir ek kazanç daha ekleyerek nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz
 • Hediyelik Eşya Paketleme İşi Hediyelik Eşya Paketleme İşi Evde hediye kutusu paketleme işi Hediye alip vermeyi sevenler size çok güzel iş imkani haberımız var Evde Hediyelik Eşya Paketleme İşi yapip butçenıze katkıda bulunabılırsınız,Hediyelik eşya paketleme işi ne kadar kazandırır nasil başvuru yapilir işi nerelerden alabılırız tum bu sorulara en güzel cevaplari biz verıyoruz
 • Cam Temizleyici Paketleme Cam Temizleyici Paketleme Evinizin camlarini pril pril yapan ev hanimlari bu haber tam sizlık Evde Cam Temizleyici Paketleme İşi yaparak ayda hiç tahmöın edemeyeceğiniz kadar para kazanmak istemezmısınız,Evde Paketleme İşi Veren Firmalar telefon numaralari iletişim başvuru nasil yapilir ayda kaç para kazandirir haberımızde
 • Evde Etiket Dikme İşi Evde Etiket Dikme İşi Ek iş yaparak para kazanmak isteyen bayanların Evde Etiket Dikme İşi yaparak çok iyi rakamlarda para kazandiğini biliyormuydunuz sizde evinizden hiç yorulmadan Etiket Dikme İşi yaparak ek gelir elde etmek istıyrosaniz bu güzel yeni iş ilani haberımızı iyi okuyun
 • En Kolay Satılacak Ürünler En Kolay Satılacak Ürünler İnternette kolaylıkla satabileceğiniz ürünler için şimdilik bir kaç adet tavsiyede bulundum ancak aklınıza yatabilecek veya sizin düşünmüş olduğunuz bazı ürünler içinde vermiş olduğum örneklendirmeler ile değerlendirmeler yapabileceğinizi düşünüyorum
 • Evde Küpe Yaparak Para Kazanma Evde Küpe Yaparak Para Kazanma Evde küpemi takarim işime bakarim diyenler ek iş yapmak isteyenler için bu firsat kaçmaz Evde küpe yaparak para kazanmak isteyen yaşli genc ihtiyar dul bekar evli işçi veya işsiz herkesi ilgilendiren evinizde hiç yorulmadan küpe yaparak para kazanma fırsatı sizi bekliyor.
 • Masaüstü Kalemlik Paketleme Masaüstü Kalemlik Paketleme Evde ek iş arayanlar için Evde Masaüstü Kalemlik Paketleme İşi ideal bir iş imkani olarak karşimiza çıkıyor sizde kalemlik paketleme işi yaparak aylık asgeri ücret kadar ek gelir elde etmek istıyrosaniz para kazanma fırsatı sizi bekliyor.Bizi takip ederek tüm ilanlar hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz
 • İşkur Paketleme İşkur Paketleme İşkur Evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların çoğü şikayetçimi İŞKUR evlere is Veriyor mu 2022 senesi E-Devlet evde PAKETLEME işi nasil yapilir Evde iş yapma imkanları Paketleme firmalari dolandiricimi İŞKUR paketleme şikayetleri çoğaldi evde paketleme işi ile fırsat sunulurken İŞKUR ise paketleme işi nerden alınır
 • Bayanlara evde PAKETLEME işi Bayanlara evde PAKETLEME işi Bayanlara evde PAKETLEME işi artik çoğaldi eve ek iş veren fabrikalar evlere iş vermektir. yeterli işçi kapasitesi olmadığından bayanlara evde ek iş imkanı olarak paketleme işi vermektedirler.
 • Evde İnternetten Ek İş Evde İnternetten Ek İş Evde İnternetten Ek İş,İnternet üzerinden yapılan ek işler arasında bir çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden yazımızın sonunda kısaca bahsedeceğiz. Ek işler arasında çok kolay yapılanlarda var belli bir eğitim gerektiren işlerde var,Evde internetten yapılacak ek iş, ek gelir ,evde çalışma ve bilgisayar başında para kazandıracak birçok part time iş imkani için doğru adrestesiniz