Evde ürün paketleme

Evde ürün paketleme

sponsor bağlantı

Etiketler Evde ürün paketleme,Evde Paketleme Kazanç,ek iş ilanlari
iş imkanı Evde ürün paketleme
Kategori iskur-is-ilani
Bu iş İlanı 38714 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Evde ürün paketleme Hakkında Detaylar

Evde ürün paketleme En çok eve paketleme işi veren firmalar Paketleme İşçisi Evde Ek İş İlanları Evde Paketleme İşleri Güvenilir Evde Paketleme İşi Veren Firmalar 2022 Evde ekişi paketleme evde iş adı altında dolandiricilara dıkkat Evde Paketleme Kazanç

 

Evde Paketleme İşleri Nasıl Bulunur

Evden para kazanmak isteyenler için evde paketleme işleri yapılabilecek en ideal işler arasında ilk sırada yer alır. Özellikle ek iş yapmak isteyen ev hanımları için uygun olan paketleme işleri, yapılması kolay fakat iş bulma olanakları kısıtlı işlerden birisidir.Evde paketleme işinde çalışmak isteyen kadınlar, ikamet adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Kayıttan hemen önce ise İŞKUR evde iş paketleme başvuru formunu doldurmaları zorunludur

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar Nasıl Bulunur?

Evde PAKETLEME işi yapanların Yorumları Güvenilir evde paketleme işi Kadınlar Kulübü Evde sabun paketleme işi yapanların yorumları Evinde PAKETLEME Evde PAKETLEME işi yapanlar Kadınlar Kulübü 81 ile evde PAKETLEME işi Evde maske PAKETLEME işi dolandırıcılığı İŞKUR evde PAKETLEME işi yorumlarıPaketleme işi veren firmaları bulmak işin en zor kısmıdır. Bu yüzden evde paketleme yapacağınız ürün için üretim yapan fabrikalarla bire bir görüşmek gerekir. İnternette iş ilanları sitelerinde evlere paketleme işi veren firmalar olsa da çok nadir bulunur.

Başvuru sirasinda Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Bundan sonrası için paketleme işlerini bulmuş olanlar için devam ediyoruz. Paketleme işlerinde dikkat edilecek belli başlı kurallara dikkat etmek gerekir. Bu kurallar sizin için önemli olmayabilir. Fakat karşı taraf için yani işveren firma için son derece önemlidir.

Paketleme işlerini sürekli yapmak isteyenler bu kurallara dikkat etmelidir. Evde paketleme işlerinde dikkat edilecek belli başlı kurallar nelerdir? Şimdi de bunları inceleyelim.

 1. İşleri Zamanında Teslim Etmek: Almış olduğunuz işin teslim süresini karşı tarafın istediği sürede teslim etmelisiniz. Size paketleme işini veren ve evde para kazanma fırsatı tanıyan firmaların siparişlerini geciktirmek bir daha iş alamamanız anlamına gelebilir.
 2. İstenilen Miktarda Teslimat Yapmalısınız: Size paketleme işi veren firmalar paketlemenizi istedikleri ürünün zamanını ve miktarını bildirir. Zamanı gelince sizinle iletişime geçer. Zamanlama ve teslimat miktarı evde paketleme işleri için hayati öneme sahiptir. Çünkü üretici firma satacağı ürünü karşı tarafa sizin teslim edeceğiniz miktara göre bildirir. Eksik teslim edilen ürün firmalar için büyük sorun demektir. Bu da sizin için de sorun anlamına gelebilir. Bu yüzden bu kuralı göz ardı etmemelisiniz.
 3. İşi Kaliteli Yapmak: Paketleme işleri veren firmaların dikkat ettiği en önemli noktalardan birisi de paketleme işinin düzgün yapılıp yapılmadığıdır. Paketlemesini yapacağınız ürünü düzgün bir şekilde paketlemek uymanız gereken altın kurallardan birisi olacaktır. Ne kadar kaliteli iş yaparsanız bir sonraki seferde iş alma olasılığınız yükselecektir. Gelişi güzel yapılan işler bir sonraki işin başkaları tarafından yapılacağı anlamına gelebilir.

Başvuru Nasıl Yapılır

Evde paketleme işi İşkur sayfalarında bulunabilir. Bunun için yapılması gerekenler Evde paketleme ve katlama işleri yapmak ister misiniz? Bunun için İŞKUR sitesine girebilirsiniz.

Buraya girince e devlet şifrenizle giriş yapın. Sonra da "iş ilanları"na tıklayın. Meslek yazan yene "Paketleme İşçisi" yazın. Ya da "paketleme" yazın. Çıkan ekrandaki iş ilanlarını ilinize göre seçin. Sonra da evde iş yapabilirim diyerek müracaat edin. Firmalar, İŞKUR içinde evde iş veriyoruz demezler. Siz evde iş yaparım demelisiniz. Böylece evde paketleme işi bulabilirsiniz.

Başlıca Paketleme İşleri Nelerdir?

Yazımızın giriş bölümünde belirtmiştik. Evde paketleme işleri nasıl yapılır başlığı altında paketleme işinin çalışma mantığını belirtmiştik. Üretimi ayrı yapılan ürünleri tek bütün halinde üreticiye teslim ederek yapılır. Bu ürünlere bir kaç örnek verelim.

Ne tür ürünlerin paketlemesini yapabiliriz. Bu konuda da bilgi sahibi olalım…

Kürdan paketleme: Binlerce kürdanı sayıları belirtilen miktarlarda kutularına paketleyerek yapılır. Genelde 50’li, 100’lü ve 250’li kutular halinde paketlemeniz istenir.

Mum Paketleme: Evde mum paketleme işi diğer paketleme işlerine nazaran tek işlem gerektiren bir iş modelidir. Üretilen mumları ambalajına uygun şekilde kutulamak gerekir. Yapılışı son derece kolaydır.

Plastik Bardak Paketlemesi: Üretilen bardakları sayılarına göre iç içe geçirip dış kısmını naylon ile kaplama işlemidir. Plastik bardak paketleme işi için geniş bir alanda çalışmak gerekir.

Çorap Paketleme: Çorap paketleme işinde yapılacak işlem basit olmakla birlikte titiz çalışmak gerekir. Hata yapma şansı diğer paketleme işlerine kıyasla yüksek olabilir. Çorapların çiftlerini karıştırmamak ve numaralarına göre etiketlerini düzgün yapıştırmak gerekir.

Kalem Montajı: Kalem üreten firmaların ayrı ayrı ürettikleri kalem parçalarının montajını yaparak yapılan bir iştir. 3-4 parçayı teker teker montajlayarak yapılır.

Evde Paketleme Kazanç

 evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir Yeşil Paketleme adlı firmaya WhatsApp yolu ile 07.04.2022 tarihinde iletişime geçtim toka paketleme konusunda üyelik oluşturdular ve aşağıdaki bilgileri tarafımdan istediler. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın.

İşkur ek iş ilanları yayınlamaya başladı. Sitemizde bulunan bir çok ek iş ilanı İŞKUR ek iş ilanları arasında yer almaktadır. Paylaştığımız bilgilerden yeterli detayı alamadığını düşünen takipçilerimizi İŞKUR ek iş ilanları sayfasına bakmaya tavsiye ederiz. Yukarıdaki Başvuru Formu Doldurdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU


En Çok Başvuru Alan Paketleme İşleri

 • Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Son dönemde evde, eve ek gelir getirecek işler popüler. Özellikle ev kadınları arasında paketleme işleri rağbet görüyor. Bakalım evde paketleme işi neymiş, nasıl yapılırmışEvde PAKETLEME işi yapanlar Kadınlar Kulübü Güvenilir evde PAKETLEME işi LCW evde paketleme Evde PAKETLEME işi dolandırıcılığı Kaporasız evde PAKETLEME işi işkur dan evde paketleme işi yapanların yorumları Evde sabun Paketleme işi e-devlet üzerinden evde paketleme işi
 • Çorap Etiketleme İşi Çorap Etiketleme İşi Evde Çorap Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanın LCW evde çorap paketleme Evde çorap paketleme Yorumları evde çorap paketleme işi veren-firmalar Evde çorap ütüleme işi Penti evde çorap paketleme Evde çorap paketleme iş ilanları Evde Çorap paketleme dolandırıcılığı Evde çorap işi
 • evden iş imkanları evden iş imkanları evden iş imkanları en Çok para kazandiran evden iş imkani nelerdir sizde iş imkanları sayesinde siz de iş hayatına katılabilirsiniz
 • ne üretip satabilirim ne üretip satabilirim ne üretip satabilirim Evde Ne Yapıp Satabilirim Zengin Eden İmalat ve Üretim Fikirleri Küçük üretim işleri Yenilikçi üretim fikirleri Fabrikalara ne üretebilirim Sermayesiz ne üretebilirim Kolay yapilip satılabilecek şeyler En iyi üretim işleri Evde ne yapıp satabilirim erkek Evde ne yapıp satabilirim Kadınlar Kulübü
 • yılbaşı süsü paketleme işi yılbaşı süsü paketleme işi Evde yılbaşı süsü paketleme işi Yılbaşı için planlar, eğlence mekanları rezervasyonları, aile birlikte yapılacak kutlamalar için hazırlıklar, Birbirinden renkli ve eğlenceli yılbaşı süsleri ile 2024 yılını kutlamak için ev ve bir çok mekanda yılbaşı süslemelerine başlandı.
 • 3 saatlik ek işler 3 saatlik ek işler 3 saatlik ek işler akşam saat 8 den sonra ek iş Akşam 2 saatlik işler Evde PAKETLEME işi Sahibinden Akşam 7 Gece 12 iş Günde 3 saatlik iş günlük 300 tl is ilanları - istanbul Evlere is verilir sahibinden Cumartesi pazar Ek is ilanları
 • evde çalışılabilecek işler evde çalışılabilecek işler evde çalışılabilecek işler Evde yapılacak işler paketleme Öğrenci için evde yapılabilecek işler Online is veren firmalar Evden is ilanları Bayanlar için evde yapılacak işler Evde yapılabilecek sermayesiz işler Evde satış yapılacak işler
 • migros çalışan maaşları migros çalışan maaşları migros çalışan maaşları Migros Personel Maaşları 2024 Ne Kadar? Migros çalışma şartları 2024 nasıl? Migros çalışma saatleri 2024 ne kadar? Migros kasiyer, reyon görevlisi, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, mağaza müdürü maaşları 2024 ne kadar? Migros iş başvurusu 2024 nasıl yapılır?
 • evde para kazandıran işler evde para kazandıran işler evde para kazandıran işler Sermayesiz para kazandiran işler Bayanlara evde para kazanma Fikirleri işkur un evde iş imkanları Günlük para kazandiran işler Günlük 1000 TL kazandiran işler Garanti para kazandiran işler Bayanlar için evde Yapılacak işler Ticarette en çok para kazandiran işler
 • su pompası paketleme işi su pompası paketleme işi Şarjlı otomatik su pompası paketleme işi Öncelikle belirtmeliyim ki belli bir iş veya iş fırsatı hakkında bilgi almak için doğrudan bir işveren veya iş ilanı kaynağına başvurmak önemlidir. Aşağıda genel bir rehber sunuyorum, ancak bu, spesifik bir iş ilanı veya işverenle doğrudan iletişim kurmanız gerektiğini unutmamanız önemlidir.