Kapı Stoperi Paketleme

 Kapı Stoperi Paketleme

sponsor bağlantı

Etiketler Kapı Stoperi Paketleme, İşi Nasıl Yapılır,kaç para kazandirir,iletişim
iş imkanı Kapı Stoperi Paketleme
Kategori is-fikirleri
Bu iş İlanı 4014 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Kapı Stoperi Paketleme Hakkında Detaylar

kapiyi hizla çarpar giderim diyenler artık bizimde Kapı Stoperlerimiz var Evlere paketleme işi veren firmalar Evde Kapı Stoperi Paketleme İşi vererek ev de ek iş yapmak isteyen herkese para kazandirömaay başladi bile, sizde Evde Alarmlı Kapı Stoperi Paketleme İşi yapmak istıyrosaniz bu haberimizi takip etmenizi oneririz

 

Evde kapı stoperi paketleme işi

Her gün yeni iş imkani her sabah yeni bir ek iş umudu ile sizleri bilgilendirmeye devam edıyoruz bugun sizlere  Kapı Stoperi konusunda yaptiğimiz araştirmalari sizlere sunucağiz bildiğiniz üzere  Evde,mağzada işyerlerinde ofiste okulda sürekli açılıp kapanan kapılar, bir süre sonra dikkatsizce açılıp kapanmaya başlar. hatta evde ufak çocuğü olanlar devamli yeni yurumeye başlaayn çocuklarin kapılari sert.e açip çarpmasindan şikayetçidir hal boyle olunca kapılar duvara çarpa çarpa evin boyasini zedelemektedir bunu tek onleyen ise  Kapı Stoperleridir Bugün sizlere Evde Kapı Stoperi Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Kapı Stoperi Nedir ?

Kapı Stoperi : Stoper çeşitleri kapıların hızlı bir şekilde duvara çarparak hem duvara hem de kapıya ve kapı koluna zarar vermesini önlemek amacıyla kulanılan ürünlerdir.

Kapı Stoperinin Faydaları Nelerdir ?

 • Duvarın çizilmesini önler.
 • Duvarın oyulmasını önler.
 • Kapı kolunun aşınmasını önler.
 • Kapının aşınmasını önler.
 • Duvara çarpan kapıların ses çıkarmasını önler.

Stoper Çeşitleri Nelerdir ?

Temel olarak kapı stoperleri 2 gruba ayrılabilir. Bunlar duvara ya da kapı koluna monte edilen kapı stoperleri ve zemine ya da kapının alt kısmına monte edilen kapı stoperleridir.

Kapı stoperi paketleme işi nasıl yapılır

Birbirinden farklı renk, şekil, ölçü ve kalitede kapı stoperi karışık bir şekilde size teslim edilecek. İşin en zahmetli kısmı, karışık gelen ürünleri ayırmak diyebiliriz. Onlarca çeşit ürünü modellerine göre, renk ve plastik, çelik yada tahta kalitelerine göre tek tek ayırmanız gerekiyor. Ayırma işlemini tamamladıktan sonra sıra paketleme aşamasına geldi demektir.

Bazı kapı stoperleri, kapının koluna takılır. Bunlar diğerlerine göre daha ufak ve plastiktir. Bu stoperleri, poşetine on adet gelecek şekilde dizeceksiniz. Diğer stoper modellerini ise her poşete bir adet gelecek şekilde dizmeniz gerekiyor. Montajlı stoperler için ise paketlerin içerisine montaj yapmak için gerekli olan 2 yada 4 adet vida koymalısınız. En son aşama olarak da poşetlerin üzerine firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştırarak paketleme işini bitirmiş olursunuz.

Nasıl başvuru yapmalıyım

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir fakat başvuru yapmadan form doldurmadan  işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir aman ha aman son gunlerde paketleme işi dolandiricilar aşiri derece artmiştir işi tamamen insanlari kandirmaya yonelık internet üzerinden reklam dahi vermeye kadar gotürmüşlerdir sizi paketleme işi gonderme vaadi ile kandirip kımlık bilgilerinizi kullanarak türlü türlü dolandirma taktikleri kullanmaktadirlar siz eve ek iş alacağiniz firmayi adresini oyle bri firma var olup olmadiğini iyice araştirmadan kesınlıkle iş yapmayiniz.

sizlere en yakın  Kapı Stoperi Paketleme işi veren fabrikalarin ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Ek iş veren firmalar başvurunuzu inceleyip değerlendirdikten sonra duruma göre sizinle iletişime geçecektir.

Kapı stoperi paketleme işi ayda kaç para kazandirir

Evde Kapı Stoperi Paketleme İşini yaparak ortalama aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gelirinizi yükseltmek birazda sizin elinizde olan bir durum. Verilen işleri kısa sürede teslim ettiğiniz taktirde yeni paketleme işi alarak kazancınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


En Çok Başvuru Alan Paketleme İşleri

 • En Kolay Satılacak Ürünler En Kolay Satılacak Ürünler İnternette kolaylıkla satabileceğiniz ürünler için şimdilik bir kaç adet tavsiyede bulundum ancak aklınıza yatabilecek veya sizin düşünmüş olduğunuz bazı ürünler içinde vermiş olduğum örneklendirmeler ile değerlendirmeler yapabileceğinizi düşünüyorum
 • Evde paketleme için nereye başvurulur Evde paketleme için nereye başvurulur Evde paketleme için nereye başvurulur Sahibinden evde PAKETLEME işi İŞKUR evde paketleme başvuru Güvenilir evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi başvuru formu GÜVENİLİR evde PAKETLEME işi başvuru formu işkur dan evde paketleme işi yapanların yorumları Sahibinden evde PAKETLEME işi İŞKUR evde paketleme başvuru Güvenilir evde PAKETLEME işi
 • işkur-un evde iş imkanları işkur-un evde iş imkanları işkur-un evde iş imkanları İşkur, evde çalışma imkanları sunan programları ve iş fırsatlarını takip etmektedir. Bu programlar arasında evde yapılabilen montaj, paketleme, tekstil, takı yapımı, makale yazımı, çağrı merkezi çalışması ve veri girişi gibi işler bulunabilir.
 • Masaüstü Kalemlik Paketleme Masaüstü Kalemlik Paketleme Evde ek iş arayanlar için Evde Masaüstü Kalemlik Paketleme İşi ideal bir iş imkani olarak karşimiza çıkıyor sizde kalemlik paketleme işi yaparak aylık asgeri ücret kadar ek gelir elde etmek istıyrosaniz para kazanma fırsatı sizi bekliyor.Bizi takip ederek tüm ilanlar hakkında detaylı bilgiye kolayca ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz
 • Evde Küpe Yaparak Para Kazanma Evde Küpe Yaparak Para Kazanma Evde küpemi takarim işime bakarim diyenler ek iş yapmak isteyenler için bu firsat kaçmaz Evde küpe yaparak para kazanmak isteyen yaşli genc ihtiyar dul bekar evli işçi veya işsiz herkesi ilgilendiren evinizde hiç yorulmadan küpe yaparak para kazanma fırsatı sizi bekliyor.
 • evden iş imkanları evden iş imkanları evden iş imkanları en Çok para kazandiran evden iş imkani nelerdir sizde iş imkanları sayesinde siz de iş hayatına katılabilirsiniz
 • İşkur Paketleme İşkur Paketleme İşkur Evde PAKETLEME işi Evde PAKETLEME işi yapanların çoğü şikayetçimi İŞKUR evlere is Veriyor mu 2022 senesi E-Devlet evde PAKETLEME işi nasil yapilir Evde iş yapma imkanları Paketleme firmalari dolandiricimi İŞKUR paketleme şikayetleri çoğaldi evde paketleme işi ile fırsat sunulurken İŞKUR ise paketleme işi nerden alınır
 • Evde İnternetten Ek İş Evde İnternetten Ek İş Evde İnternetten Ek İş,İnternet üzerinden yapılan ek işler arasında bir çok yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden yazımızın sonunda kısaca bahsedeceğiz. Ek işler arasında çok kolay yapılanlarda var belli bir eğitim gerektiren işlerde var,Evde internetten yapılacak ek iş, ek gelir ,evde çalışma ve bilgisayar başında para kazandıracak birçok part time iş imkani için doğru adrestesiniz
 • Part Time Ek İş İmkanları Part Time Ek İş İmkanları internet üzerinden iş imkanı evde bilgisayar başında iş imkanı internet üzerinden çalişacak eleman araniyor iş ilanları internetten ek gelir kazanmakEvde Part Time iş, internetten ek iş, evde ek gelir, part time iş imkanları için yapılabilecek çok fazla Part Time Ek Gelir ve işfırsatları bulunmaktadır
 • Bayanlara evde PAKETLEME işi Bayanlara evde PAKETLEME işi Bayanlara evde PAKETLEME işi artik çoğaldi eve ek iş veren fabrikalar evlere iş vermektir. yeterli işçi kapasitesi olmadığından bayanlara evde ek iş imkanı olarak paketleme işi vermektedirler.