Kapı Stoperi Paketleme

 Kapı Stoperi Paketleme

sponsor bağlantı

Etiketler Kapı Stoperi Paketleme, İşi Nasıl Yapılır,kaç para kazandirir,iletişim
iş imkanı Kapı Stoperi Paketleme
Kategori is-fikirleri
Bu iş İlanı 38649 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Kapı Stoperi Paketleme Hakkında Detaylar

kapiyi hizla çarpar giderim diyenler artık bizimde Kapı Stoperlerimiz var Evlere paketleme işi veren firmalar Evde Kapı Stoperi Paketleme İşi vererek ev de ek iş yapmak isteyen herkese para kazandirömaay başladi bile, sizde Evde Alarmlı Kapı Stoperi Paketleme İşi yapmak istıyrosaniz bu haberimizi takip etmenizi oneririz

 

Evde kapı stoperi paketleme işi

Her gün yeni iş imkani her sabah yeni bir ek iş umudu ile sizleri bilgilendirmeye devam edıyoruz bugun sizlere  Kapı Stoperi konusunda yaptiğimiz araştirmalari sizlere sunucağiz bildiğiniz üzere  Evde,mağzada işyerlerinde ofiste okulda sürekli açılıp kapanan kapılar, bir süre sonra dikkatsizce açılıp kapanmaya başlar. hatta evde ufak çocuğü olanlar devamli yeni yurumeye başlaayn çocuklarin kapılari sert.e açip çarpmasindan şikayetçidir hal boyle olunca kapılar duvara çarpa çarpa evin boyasini zedelemektedir bunu tek onleyen ise  Kapı Stoperleridir Bugün sizlere Evde Kapı Stoperi Paketleme İşinden bahsedeceğiz.

Kapı Stoperi Nedir ?

Kapı Stoperi : Stoper çeşitleri kapıların hızlı bir şekilde duvara çarparak hem duvara hem de kapıya ve kapı koluna zarar vermesini önlemek amacıyla kulanılan ürünlerdir.

Kapı Stoperinin Faydaları Nelerdir ?

 • Duvarın çizilmesini önler.
 • Duvarın oyulmasını önler.
 • Kapı kolunun aşınmasını önler.
 • Kapının aşınmasını önler.
 • Duvara çarpan kapıların ses çıkarmasını önler.

Stoper Çeşitleri Nelerdir ?

Temel olarak kapı stoperleri 2 gruba ayrılabilir. Bunlar duvara ya da kapı koluna monte edilen kapı stoperleri ve zemine ya da kapının alt kısmına monte edilen kapı stoperleridir.

Kapı stoperi paketleme işi nasıl yapılır

Birbirinden farklı renk, şekil, ölçü ve kalitede kapı stoperi karışık bir şekilde size teslim edilecek. İşin en zahmetli kısmı, karışık gelen ürünleri ayırmak diyebiliriz. Onlarca çeşit ürünü modellerine göre, renk ve plastik, çelik yada tahta kalitelerine göre tek tek ayırmanız gerekiyor. Ayırma işlemini tamamladıktan sonra sıra paketleme aşamasına geldi demektir.

Bazı kapı stoperleri, kapının koluna takılır. Bunlar diğerlerine göre daha ufak ve plastiktir. Bu stoperleri, poşetine on adet gelecek şekilde dizeceksiniz. Diğer stoper modellerini ise her poşete bir adet gelecek şekilde dizmeniz gerekiyor. Montajlı stoperler için ise paketlerin içerisine montaj yapmak için gerekli olan 2 yada 4 adet vida koymalısınız. En son aşama olarak da poşetlerin üzerine firmanın markasının yer aldığı etiketleri yapıştırarak paketleme işini bitirmiş olursunuz.

Nasıl başvuru yapmalıyım

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir fakat başvuru yapmadan form doldurmadan  işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir aman ha aman son gunlerde paketleme işi dolandiricilar aşiri derece artmiştir işi tamamen insanlari kandirmaya yonelık internet üzerinden reklam dahi vermeye kadar gotürmüşlerdir sizi paketleme işi gonderme vaadi ile kandirip kımlık bilgilerinizi kullanarak türlü türlü dolandirma taktikleri kullanmaktadirlar siz eve ek iş alacağiniz firmayi adresini oyle bri firma var olup olmadiğini iyice araştirmadan kesınlıkle iş yapmayiniz.

sizlere en yakın  Kapı Stoperi Paketleme işi veren fabrikalarin ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Ek iş veren firmalar başvurunuzu inceleyip değerlendirdikten sonra duruma göre sizinle iletişime geçecektir.

Kapı stoperi paketleme işi ayda kaç para kazandirir

Evde Kapı Stoperi Paketleme İşini yaparak ortalama aylık 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz. Gelirinizi yükseltmek birazda sizin elinizde olan bir durum. Verilen işleri kısa sürede teslim ettiğiniz taktirde yeni paketleme işi alarak kazancınızı iki katına çıkarabilirsiniz.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


En Çok Başvuru Alan Paketleme İşleri

 • Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Evde PAKETLEME işi yapanların yorumları Son dönemde evde, eve ek gelir getirecek işler popüler. Özellikle ev kadınları arasında paketleme işleri rağbet görüyor. Bakalım evde paketleme işi neymiş, nasıl yapılırmışEvde PAKETLEME işi yapanlar Kadınlar Kulübü Güvenilir evde PAKETLEME işi LCW evde paketleme Evde PAKETLEME işi dolandırıcılığı Kaporasız evde PAKETLEME işi işkur dan evde paketleme işi yapanların yorumları Evde sabun Paketleme işi e-devlet üzerinden evde paketleme işi
 • evden iş imkanları evden iş imkanları evden iş imkanları en Çok para kazandiran evden iş imkani nelerdir sizde iş imkanları sayesinde siz de iş hayatına katılabilirsiniz
 • Çorap Etiketleme İşi Çorap Etiketleme İşi Evde Çorap Etiketleme İşi Yaparak Para Kazanın LCW evde çorap paketleme Evde çorap paketleme Yorumları evde çorap paketleme işi veren-firmalar Evde çorap ütüleme işi Penti evde çorap paketleme Evde çorap paketleme iş ilanları Evde Çorap paketleme dolandırıcılığı Evde çorap işi
 • ne üretip satabilirim ne üretip satabilirim ne üretip satabilirim Evde Ne Yapıp Satabilirim Zengin Eden İmalat ve Üretim Fikirleri Küçük üretim işleri Yenilikçi üretim fikirleri Fabrikalara ne üretebilirim Sermayesiz ne üretebilirim Kolay yapilip satılabilecek şeyler En iyi üretim işleri Evde ne yapıp satabilirim erkek Evde ne yapıp satabilirim Kadınlar Kulübü
 • migros çalışan maaşları migros çalışan maaşları migros çalışan maaşları Migros Personel Maaşları 2024 Ne Kadar? Migros çalışma şartları 2024 nasıl? Migros çalışma saatleri 2024 ne kadar? Migros kasiyer, reyon görevlisi, temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, mağaza müdürü maaşları 2024 ne kadar? Migros iş başvurusu 2024 nasıl yapılır?
 • evde çalışılabilecek işler evde çalışılabilecek işler evde çalışılabilecek işler Evde yapılacak işler paketleme Öğrenci için evde yapılabilecek işler Online is veren firmalar Evden is ilanları Bayanlar için evde yapılacak işler Evde yapılabilecek sermayesiz işler Evde satış yapılacak işler
 • yılbaşı süsü paketleme işi yılbaşı süsü paketleme işi Evde yılbaşı süsü paketleme işi Yılbaşı için planlar, eğlence mekanları rezervasyonları, aile birlikte yapılacak kutlamalar için hazırlıklar, Birbirinden renkli ve eğlenceli yılbaşı süsleri ile 2024 yılını kutlamak için ev ve bir çok mekanda yılbaşı süslemelerine başlandı.
 • 3 saatlik ek işler 3 saatlik ek işler 3 saatlik ek işler akşam saat 8 den sonra ek iş Akşam 2 saatlik işler Evde PAKETLEME işi Sahibinden Akşam 7 Gece 12 iş Günde 3 saatlik iş günlük 300 tl is ilanları - istanbul Evlere is verilir sahibinden Cumartesi pazar Ek is ilanları
 • tıbbi sekreter maaşı tıbbi sekreter maaşı Tıbbi sekreter maaşları, bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında deneyim, eğitim düzeyi, çalışılan coğrafi konum ve işverenin büyüklüğü gibi unsurlar yer alır. Ayrıca, sağlık sektöründeki maaşlar genellikle belirli standartlara ve düzenlemelere tabidir.
 • kadınlar için evde yapılacak işler kadınlar için evde yapılacak işler kadınlar için evde yapılacak işler Belediyelerin ev hanımlarına is imkanı Ev hanımıyım evde nasıl para kazanabilirim Devletin ev hanımlarına verdiği is imkanı Evde para kazanmak isteyen bayanlar İŞKUR ev hanımlarına iş imkanı işkur un evde iş imkanları Evde para kazanma Kadınlar Kulübü Evde yapılacak işler