Evde Emzik Paketleme İşi

Evde Emzik Paketleme İşi

sponsor bağlantı

Etiketler Evde emzik, paketleme işi ,yaparak aylık ,kazanç
iş imkanı Evde Emzik Paketleme İşi
Kategori is-fikirleri
Bu iş İlanı 12736 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Evde Emzik Paketleme İşi Hakkında Detaylar

Evde Emzik Paketleme İşi siz hiç duymadinizmi ağlamayana meme yok die bu iş imkanida tam ona uydu artik sizde emzik paketleme işi yaparak aylık ek gelir elde etme firsatini yakaladinzi hadi geen iyisiniz

 

Evde emzik paketleme işi

geçim zor geçinemıyorum die ağlama cebime para koy diyenlere Ekonomik şartların olumsuzluğu insanları geçim sağlamak için ek iş yapmaya zorluyor.  ek iş die çok gişi intenernet üzerinden evde yapabılıceği işleri araştirmakta Bir çok aile boş vakitlerini değerlendirmek ve aile ekonomisine katkı sağlamak için evde ek iş yapmaya başladi bile. Özellikle evde paketleme işi yapan aileler aylık 3000 TL civarında ek gelir sağlayabildiğini duyunca bende bır makale yazayım dedim

Bugün sizlere Evde emzik paketleme işinden bahsedeceğiz Evde yapılabilecek bir çok paketleme işi bulunmakta. Bunların arasında en çok kazandıranı ise evde emzik paketleme işi.çünkü ağlayamaya meme yok diyerekden Bebeklerin kullandığı emzikleri evde paketleyerek aylık asgeri ücret kadar  ek para kazanabilmeniz mümkün.

Bebeklerde Emzik Kullanımı

Emzik kullanımının faydaları olduğu gibi, dikkat edilmesi gereken unsurları da elbette var. Emzik kullanımı hakkında bilmeniz gereken çeşitli püf noktalarını makalemizde bulabilirsiniz. Bebeklerin yaklaşık olarak yüzde 85’inin, birinci aydan başlayarak emzik kullandığı söylenebilir. Annelerde emzik kullanımıyla ilgili yapılan anketlerde; emzik kullanımının genellikle normal bir davranış olarak kabul gördüğü ve bebeklerin emziğe kuvvetle bağlandıkları saptandı. Anne sütünü kısa süre alan bebeklerde emzik kullanma sıklığının da daha fazla olduğu biliniyor.

Emzik Çeşitleri Nelerdir?

Emzikler, yapıldıkları maddeler ve şekilleri itibarıyla dört ana gruba ayrılır. Bunlar, kauçuk, kauçuk, damaklı ve damaksız emziklerdir. Yenidoğan emzik seçimi yapmadan önce, emzik türleri arasındaki farkları öğrenmenizde fayda vardır.

Kauçuk Emzikler

Kauçuk emzikler, doğal kauçuk malzemeden üretilmiş olan emziklerdir. Özellikle, yeni diş çıkaran ve bu dönemde ısırma eğilimi gösteren bebeklerde kauçuk emzik kullanımı önerilmektedir. Kauçuk emzik temizliğinde emziği kaynar su içinde sterilize etme imkânı bulunmaktadır.

Emzik paketleme işi nasıl yapılır

Emzik paketleme işinde dikkat etmeniz gereken en önemli kural, eldiven kullanmanız. Emzik paketleme işi sağlık ile ilgili çok önemli bir iş olduğu için firmalar paketleme işinin yapılacağı ortama ve çalışacak kişi sayısına çok dikkat ederler. İşi veren firmanın yetkilisi size emzikleri özel ambalajlarına nasıl koyacağınızı, nasıl ağızlarını kapatacağınızı detaylı bir şekilde anlatacak. Hijyen açısından gerekli eldiven, ağız bandajı ve diğer tüm ekipmanlar size firma tarafından verilecek.

Firma görevlisi her akşam yaptığınız paketleri kontrol etmek için sizi ziyaret edecek. İşlemi biten emzikleri sayarak sizden teslim alacak. Yaptığınız işin ücretini peşin olarak elden verecek.

Evde Emzik Paketleme İşi ile Ne Kadar Kazanılır?

Evde emzik paketleme işinde aylık sabit bir ücret bulunmamaktadır. Paketleme başına ücret alırsınız. Bu yüzden ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda o kadar çok olmaktadır.

Evde emzik paketleme işini önemli markaların verdiğini ve bu yüzden kazancının fazla olduğunu yukarıda sizlerle paylaşmıştık.  

Evde Emzik Paketleme İşi Başvurusu

Evde emzik paketleme işine dair tüm ayrıntıları sizinle paylaştık. Sıra geldi emzik paketleme işine başvuruyu nasıl yapacağınıza. Aşağıda başvuru için gerekli bilgileri yorum kısmına yazıp doldurmanız gerekmektedir. Yolladığınız yorumları değerlendirmeye alan firma yetkilileri olumlu başvuru sonrasında sizinle iletişime geçeceklerdir. Başvuru için gerekli bilgiler şöyledir;

Bu işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve kargo ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. Bu işi almak için başvuru yapacak kişilerin sayfa da Form Bölgesinden Form Doldurarak Başvuru yapmaları gerekmektedir.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Makyaj Yapmanın Püf Noktaları Makyaj Yapmanın Püf Noktaları Bugunku Makyaj Yapmanın Püf Noktaları haberimizde makyaj yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve doğru makyajın nasıl olduğunu Kaliteli makyaj malzemelerini satın almak için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Bu konuya değineceğiz ancak öncesinde nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bazı tüyolar aktaralım.
 • Evde dikiş seti hazırlama işi Evde dikiş seti hazırlama işi Evde dikiş seti hazırlama işi nedir nasil yapilir ,yeni iş imkani olarak bılınen ve Bu setleri hazırlayan bir çok ek iş veren firma bulunmaktadır. Bu , Evde dikiş seti yapan firmalar aracılığı ile evinizde dikiş seti kutusu hazırlayarak nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz
 • kalem paketleme kalem paketleme Ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik bir iş olan evde tükenmez kalem paketleme işi akşamları evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bir iştir,Evde kurşun kalem paketleme işi yapmak isteyen kişiler, kırtasiyelerden ya da toptancılardan aldıkları kurşun kalemleri istenilen şekilde paketleyerek teslim ederler.
 • ayakkabı keçesi paketleme ayakkabı keçesi paketleme Evde ayakkabı keçesi paketleme işi kiş aylarinin gelmesi ile Keçe imal eden fabrikalarin evlere Ayakkabı keçesi paketleme işi dağitmaya başlmasi üzerine evde ek iş yapmak isteyenlerin yoğün ilgisi olduğünu fark ettık ,Ayakkabı Keçesi Hazırlamak ve Paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler
 • kemer paketleme işi kemer paketleme işi Evde kemer paketleme işi nden para kazanacağiniz hiç aklınıza glirmiydi valla ben şahsen Gümüş kemer ince bele dar gele şarkısıni Çok dinlerdim,şüan ise Evde kemer paketleme işindne çOK iyi para kazanan insanlar olduğünu duydum,ek iş ilanlarını araştırıp siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaya devam ediyoruz
 • iş yaşamı değişiyor iş yaşamı değişiyor Bugün geldiğimiz noktada şirketler çalışanlarını evden çalışmaya teşvik ediyor, çoğunlukla da bunu zorunlu kılıyor. Evden çalışan sayısı hızla artarken farklı çalışma biçimleri de konuşulmaya başladı.
 • telefon kılıfı paketleme telefon kılıfı paketleme EVDE TELEFON KILIFI HAZIRLAYIP PAKETLEME İŞİ,Evde telefon kılıfı paketleme işi yaparak kolay bir şekilde ek gelir elde edebilmeniz mümkün.Telefon kullanıcıları hem telefonlarını korumak hem de daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamak için genel olarak telefon kılıfı kullanır. Telefon kılıflarının oldukça talep gören bir gereç olması, bu alanda ek iş alma ihtimalini de oldukça artırmaktadır.
 • Evde Makas Paketleme Evde Makas Paketleme Evde Makas Paketleme İşi eli makas tutan herkes Evde ek iş fırsatı sizi bekliyor boş vakitlerinizde Makas paketleme işi yaparak aylık 2000 tl üzerinde para kazanabilir evinize ek gelir sağlayabilirsiniz eve ek iş veren firmaalrin iletişim numralari ni firsat buldukça paylaşacağiz
 • Evde Davetiye Katlama Evde Davetiye Katlama Evde davetiye işi veren firmalar genellikle matbaacılar ve davetiyecilerdir. Matbaacılar davetiye basmaktadır ve buralardan kolaylıkla katlama işi alınabilmektedir.
 • hurma paketleme işi hurma paketleme işi Evde hurma paketleme işi sen nelere kadirsın Hurma yüzlerce çeşide sahip olan mucizevi bir meyve artik paketleme işine girdi, hurma paketleme işi yaparak ek gelir kazanma fırsatı sizi bekliyor bu firsati sakın kaçirmayın