Evde Makas Paketleme

Evde Makas Paketleme

sponsor bağlantı

Etiketler Evde Makas Paketleme İşi
iş imkanı Evde Makas Paketleme
Kategori is-fikirleri
Bu iş İlanı 7012 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Evde Makas Paketleme Hakkında Detaylar

Evde Makas Paketleme İşi eli makas tutan herkes Evde ek iş fırsatı sizi bekliyor boş vakitlerinizde Makas paketleme işi yaparak aylık 2000 tl üzerinde para kazanabilir evinize ek gelir sağlayabilirsiniz eve ek iş veren firmaalrin iletişim numralari ni firsat buldukça paylaşacağiz

 

Evde makas paketleme işi

Onumuz Kiş nasil faturalara yetişiceğiz sözlerini duyar gibiyim Size Bi tiyo verıyımmı inanin artik Evde Ek İş yapmak artık hayal değil gerçek. Son senelerde  yaşlisi genci evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı artığı için eve ek iş veren firmalarda oldukça artı bu durum hem firmaları hemde evde ek iş yaparak bütçesine katkıda bulunan herkesi memnun etmektedir,Günümüzde insanlar kimseye muhtaç olmadan geçinebilmek ve rahat bir yaşam sürebilmek için sabit işlerinin dışında ek iş yaparak aile bütçesine ek gelir sağlamak istiyor. Özellikle ev hanımları bu konuda çok azimliler. Ev işleri dışında kalan boş vakitlerini evde ek iş yaparak değerlendiren hanımlar, ek iş veren firmaların getirdiği çeşitli işleri yaparak aylık olarak düzenli kazanç sağlarlar.

Bugün sizlere Evde makas paketleme işinden bahsedeceğiz..Makas üretimi yapan Firmalar özellikle paketleme işlerini evde ek iş olarak yaptırırlar. Makas paketleme işi de bu iş modellerinden birisidir. Evde, iş yerinde, berber ve kuaför gibi hayatımızın bir çok alanında kullandığımız makasları paketleyerek aylık çalişmaniza gore bellı ücretlerde para kazanabilirsiniz.

Makas nedir?

Kumaş, kağıt, bez, saç gibi maddeleri kesmek için kullanılan, perçinli bir eksen ile ortadan birbirine eklenen, kestirmek için biri diğerine yaklaştırılan, iki çelik bıçak parçası.

Makasların yapılış ve kullanılış şekillerine göre çeşitleri ve biçimleri vardır: Kullanılmaları da değişiktir: Teneke, ince kağıt, saç, kumaş, bez gibi maddeleri kesmek için kullanılan makaslar tek elle kullanılır. Bahçıvanların otları ve buna benzer ağaçları aynı boyda kesmek için kullandıkları ağaç saplı makaslar ile, kalın saç levhaları, demir ve madeni telleri kesmede kullanılan makaslar, çift elle kullanılır. Bunlardan başka kartonculuk, ciltçilik ve konfeksiyonculukta büyük topları kesmek için kullanılan makaslar ise tezgah üzerinde oturtulmuş bir şekilde otomatik olarak kullanılır.

Makas paketleme işi nasıl yapılır

sizin paketlemesini yapacağınız makaslar berberlerde ve terzilerde kullanılan ufak türden makaslar olacak. Berberlerde kullanılan makasların 2 çeşidi bulunmaktadır. Düz kesim ve ara kesim için kullanılan bu 2 farklı berber makaslarını birbirinden ayırt etmek çok kolay, firma görevlisi her 2 makas çeşidini de size verecek, bu örnek makaslara göre berber makaslarını ayırıp özel deri makas kılıflarına koyup ağızlarını çıtçıt ile kapatacaksınız.

Her 2 berber makası çeşidini ağızlarını kapattıktan sonra ayrı ayrı kolilere koyup ağızlarını kapatacaksınız. Diğer terzi makaslarını paketlemek çok daha basittir. Terzi makasları ufaktır ve hepsinin rengi farklıdır. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı, mor gibi renk seçenekleri olan bu terzi makaslarını ayırmak oldukça basittir. Her renk makasın yine kendine özel renginde kılıfları bulunmaktadır. Renkli makasları aynı renkte ki kılıflarına koyarak paketleme işini tamamlarsınız.

Firma görevlisi hem berber makası örneklerini hemde terzi makası örneklerini size verecek. Paketleme sırasında kafanız karışırsa eğer bu örneklere bakarak rahatlıkla sorunu çözebilirsiniz. Aynı şekilde paketleri nasıl kapatacağınızı, nasıl pratik bir şekilde ayıracağınızı size detaylı bir şekilde anlatacak.

Başvuru yapmadan dikkat edilmesi gerekenler

Öncelikle evde ek iş yapmak için başvuru yapmadan önce bir kaç hususa dikkat etmeniz gerekmektedir. Onlarda şunlardır işi alacağınız firmayı iyi bir şekilde araştırmanız gerekmektedir Şüan internet üzerinden eve ek iş vereceğini iddia eden bir çok firma reklam verip sizden onden odeme kayit için ücret talep etmektedir bunun karlişiğinda ise size kargolama yolü ile iş gondereceğini soyleyen insanlara itibar etmeyiniz. Bir diğer konu ise sizden kapora isteyen kişi veya firmalara kesinlikle inanmayın ve paranızı kaptırmayın..

Makas paketleme işi kaç para kazandırır.

Makas paketleme işi için ödenecek sabit bir ücret olmaz. Her firmanın ödeme şeklide ve paketleme işi için ödeyeceği tutar farklılık gösterir. Genel olarak aylık sabit iş bitiminde ödeme alırsınız Bu işi yapanlara sorduğumuz zaman bu işten günde normal bir çalışma ile ayda 2.500 TL ile 3.000 TL arası kazanç elde edebilirsiniz. Bu işi yapmak için her hangi bir tecrübeye veya bilgiye sahip olmanız gerekmemektedir. Gün içerisinde çalışma saatlerinizi çoğaltarak aylık gelirinizi kolayca yükseltebilirsiniz. Bu işe başvuru yapmak isteyen kişiler internet ortamında ufak bir araştırma yaparak firmalara ulaşabilirler ve kolayca başvuruda bulunabilirler.

DUYURU: Ek iş gönderimi altında sizden kapora, ön ödeme, para isteyen kimselere lütfen para göndermeyin, sizden para talep edenlerin sitemizle bir ilgisi bulunmamaktadır. Sitemiz bilgi amaçlı yayın yapmaktadır.

 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • Makyaj Yapmanın Püf Noktaları Makyaj Yapmanın Püf Noktaları Bugunku Makyaj Yapmanın Püf Noktaları haberimizde makyaj yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve doğru makyajın nasıl olduğunu Kaliteli makyaj malzemelerini satın almak için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmanız gerekmez. Bu konuya değineceğiz ancak öncesinde nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda bazı tüyolar aktaralım.
 • Evde dikiş seti hazırlama işi Evde dikiş seti hazırlama işi Evde dikiş seti hazırlama işi nedir nasil yapilir ,yeni iş imkani olarak bılınen ve Bu setleri hazırlayan bir çok ek iş veren firma bulunmaktadır. Bu , Evde dikiş seti yapan firmalar aracılığı ile evinizde dikiş seti kutusu hazırlayarak nasıl para kazanabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz
 • kalem paketleme kalem paketleme Ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik bir iş olan evde tükenmez kalem paketleme işi akşamları evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bir iştir,Evde kurşun kalem paketleme işi yapmak isteyen kişiler, kırtasiyelerden ya da toptancılardan aldıkları kurşun kalemleri istenilen şekilde paketleyerek teslim ederler.
 • ayakkabı keçesi paketleme ayakkabı keçesi paketleme Evde ayakkabı keçesi paketleme işi kiş aylarinin gelmesi ile Keçe imal eden fabrikalarin evlere Ayakkabı keçesi paketleme işi dağitmaya başlmasi üzerine evde ek iş yapmak isteyenlerin yoğün ilgisi olduğünu fark ettık ,Ayakkabı Keçesi Hazırlamak ve Paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler
 • kemer paketleme işi kemer paketleme işi Evde kemer paketleme işi nden para kazanacağiniz hiç aklınıza glirmiydi valla ben şahsen Gümüş kemer ince bele dar gele şarkısıni Çok dinlerdim,şüan ise Evde kemer paketleme işindne çOK iyi para kazanan insanlar olduğünu duydum,ek iş ilanlarını araştırıp siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmaya devam ediyoruz
 • iş yaşamı değişiyor iş yaşamı değişiyor Bugün geldiğimiz noktada şirketler çalışanlarını evden çalışmaya teşvik ediyor, çoğunlukla da bunu zorunlu kılıyor. Evden çalışan sayısı hızla artarken farklı çalışma biçimleri de konuşulmaya başladı.
 • telefon kılıfı paketleme telefon kılıfı paketleme EVDE TELEFON KILIFI HAZIRLAYIP PAKETLEME İŞİ,Evde telefon kılıfı paketleme işi yaparak kolay bir şekilde ek gelir elde edebilmeniz mümkün.Telefon kullanıcıları hem telefonlarını korumak hem de daha güzel bir görüntüye sahip olmasını sağlamak için genel olarak telefon kılıfı kullanır. Telefon kılıflarının oldukça talep gören bir gereç olması, bu alanda ek iş alma ihtimalini de oldukça artırmaktadır.
 • Evde Makas Paketleme Evde Makas Paketleme Evde Makas Paketleme İşi eli makas tutan herkes Evde ek iş fırsatı sizi bekliyor boş vakitlerinizde Makas paketleme işi yaparak aylık 2000 tl üzerinde para kazanabilir evinize ek gelir sağlayabilirsiniz eve ek iş veren firmaalrin iletişim numralari ni firsat buldukça paylaşacağiz
 • Evde Davetiye Katlama Evde Davetiye Katlama Evde davetiye işi veren firmalar genellikle matbaacılar ve davetiyecilerdir. Matbaacılar davetiye basmaktadır ve buralardan kolaylıkla katlama işi alınabilmektedir.
 • hurma paketleme işi hurma paketleme işi Evde hurma paketleme işi sen nelere kadirsın Hurma yüzlerce çeşide sahip olan mucizevi bir meyve artik paketleme işine girdi, hurma paketleme işi yaparak ek gelir kazanma fırsatı sizi bekliyor bu firsati sakın kaçirmayın