Para Kazandıracak İş Fikirleri

Para Kazandıracak İş Fikirleri

sponsor bağlantı

Etiketler 2020 de ,Para Kazandıracak İş Fikirleri
iş imkanı Para Kazandıracak İş Fikirleri
Kategori is-fikirleri
Bu iş İlanı 5364 Kez Başvuru Almıştır
Yazar Ek iş Veren firmalar

Sponsor Bağlantı
Para Kazandıracak İş Fikirleri Hakkında Detaylar

hedeflere ulaşım için tek yol kuşkusuz kendi işinin patronu olmaktır. Yeni etkili bir iş kurmak için az bir sermaye ve yeni, özgün bir fikir yeterlidir. Geriye kaliteli üretim, özveri ve fedakârlık geliyor. Düşük sermaye ile iş kurulabilecek bazı iş fikirleri

 

Evde Yemek Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Ev yemeklerine olan ilgiyi paraya dönüştürmek artık çok daha kolay. Binlerce ev hanımı evinde yemek yaparak para kazanmaya devam ediyor. Özel günler veya normal bir günde çalışan ailelere veya iş yerlerine ev yemekleri yaparak sizde para kazanmak istermisiniz? Buna imkan veren bir çok firma olduğu gibi bu işi isteyenler kendi imkanları ile de pazarlayabilirler. Son dönemde bayanların toplandı. gün ve diğer özel günleri için bu tür ürün hazırlayan ev hanımları tercih ettiği bilinmekte. Sizde mantı, yaprak sarması, ev tatlıları, börek, hamur işleri veya yöresel ürünleri evinizde hazırlayarak ek kazanç elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu tür ürünleri yaptığınızı etrafınıza duyurmak ve müşteri talep etmek olacaktır.

Evde Ders Vererek Para Kazanmak

Ailelerin çocuklarının eğitimi için büyük emek ve para harcadığı şu dönemde bir çok öğrenci ek ders almakta. Sizde ek ders verme konusunda bu piyasadaki yerinizi almalısınız. Gerekli şartları taşıyanlar evinde öğrencilere ek ders vererek iyi gelir elde edebilir. İsteyenler ayrıca İnternet üzerinden online ders vererek müşteri potansiyelini çok daha yukarılara çekebilir. Çocukların büyük bir yarış içerisinde olduğunu bilen aileler bu yarışta çocuklarının geri kalmamaları adına sürekli olarak ders verecek kişilere ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyacı fırsata çevirerek sizde ciddi gelir elde edebilirsiniz.

Çocuk Bakarak Para Kazanın

Çocuk bakıcılığı oldukça önemli ve zor bir iştir. Çalışan aileler çocuklarının kreş yaşına gelene kadar bir bakıcı tarafından bakılmasını sağlamaktadır. Bazı aileler bunu kendi evlerinde yaptırmakta bazıları ise bu işi yapacak olan bakıcının evine çocuklarını bırakmaktadır. Sizde çocukları seviyor ve onlara bakmaktan hoşlanıyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Tam gün veya öğleye kadar gibi farklı zaman aralığında bakıcılığı yapılan çocuklar sizinde belirli bir miktarda gelir sahibi olmanızı sağlayacaktır.


Mantar Yetiştiriciliği: Az sermayesi olanlar için ideal iş fikirlerinden birisidir.

Yarasa Gübresi Satışı: Ürünlerdeki üretimi %50 ila %120 oranında artıran ve sıkça tercih edilen yarasa gübresi, artık Türkiye’de de oldukça rağbet gören gübre türlerindedir. Dolayısıyla Türkiye’deki yeni iş fikirleri arasında öncelikli yer alan işlerdendir.
Catring Hizmeti: İrili, ufaklı her kurum ve firma artık yemek fabrika ve firmalarından personel yemeklerini temin etmektedir. Dolayısıyla da gelişen, az sermayeli ve ilerisi bulunan iilerdendir.

Teraryum ve Minyatür Bahçeleri: Son zamanda sıkça merak uyandıran ve popülerleşen işler arasındadır.
Danışmanlık Hizmeti: En kazançlı işerden birisidir. Danışmanlık sektörü az sermaye ile büyük gelirler elde edilebilecek sektörlerden birisidir. En önemli olan uzmanlık alanında danışmanlık yapılmasıdır.

Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım: Gerek belge, gerek araç ve gereç açısında biraz yüksek maliyetli işlerdendir ve sermayesi de büyük gibidir. Ancak bir adet araçla ve K Belgesiyle işe başlanabilmektedir. Asistan firmalarla yapılan antlaşmalar neticesinde marka, sigorta ve filolara özel çekim, kurtarma hizmetleri verilebilmektedir.

Freelance (Bağımsız) İşler: Az sesrmaye ile yapılabilecek işler arasında yer almaktadır. Yazarlık, logo ve grafik tasarım ile web site tasarımı, editörlük, satış ortaklığı, çevrim içi satış ve pazarlama gibi birçok iş olanağı ve seçeneği mevcuttur. Bu işlerde en önemli unsur yapmak değil, kaliteli yapmaktır. Aksi durumda tutunmak ve gelir elde etmek çok zordur.

Yaşam Koçluğu: Artık insanlar dertlerini anlatmak, sicak kanlı kişilerden öğüt ve tavsiye almaya ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple yaşam koçluğu oldukça popüler olmuştur. Yol gösterici, insanların yaşantısında farkındalık oluşturmaya yardımcı olan, başarıya adım atmalarına vesile olan yaşam koçları oldukça yüksek tutarda paralar kazanmaktadır. Küçük bir ofis veya evden (Homeoffice) olarak ilk başta başlanılabilir.

ayrıca yumurta üretimi, fotoğraf stüdyosu açmak, çay ocağı açmak, evden eve nakliyeciklik ve balık üretimi işleri de oldukça rağbet gören işlerdendir. Dahası okul kantini açmak veya ihalesiyle devralmak, seyyer satıcılık gibi işler de düşük sermayeli işlerden sayılmaktadır. Reklam ajanslığı açmak,

Çikolata dükkanı açmak, Yoga – Pilates ve Meditasyon Salonu açmak da en cazibe işler arasındadır.

Çocuk aktivite merkezi açmak, AVM’lerde stand kurmak, Meyve suyu barı açmak, Oto yıkama dükkanı açmak ve Güzellik salonu açmak gibi işler 2019 yılının en popüler işleri arasındadır. 2019 yılının ayrıca en çok rağbet gören kârlı işleri arasında Emlakçılık, Etüt Merkezleri de yer almaktadır.

Neticede durum girişimcide bitmektedir. Yapılacak işe ne denli inanıldığı kazancı da doğrudan etkilemektedir. Acelesiz sağlam kafayda düşünüp, doğru planlamayla işe girişmek gerekli. Çok daha az sermayeli işler arayanlar da elbette ki var. Doğrudan yönelecekleri alan ise İnternettir. Video çekimi ve düzenlemesi, ürün tanıtım ve pazarlama işi başlıca büyük getiri getiren internet iş fikirlerindendir. Bilindiği gibi broşür ve bilbortların devri kapandı. İnternet ortamına yönelim arttı. Bu işi yapan kişi ve platformlar da büyük önem kazandı. Bu alanlarla ilişkili olan sosyal medya da gelir elde edilebilecek platformlar arasındadır.

Sosyal Medya Danışmanlığı: Sosyal medya pazarlama, reklamcılık ve tanıtımla birlikte bir de uzmanlığa bağlı danışmanlık olanağı bulunuyor. Özellikle kurumlar büyük önem vermektedir. Kampanya, ürün vb. tanıtım ve pazarlama süreçlerinde danışmanlık hizmeti veren kurum, birey ve topluluklar var. Ciddi düzeyde de gelir elde edilen ortamlardan birisidir.

Webmaster İşi, Web Site Yöneticisi: Bir web sitesinin kurulumundan ziyade işlerle meşgul olunan iştir. Bir sitenin arama motoru uyumluluğunu, tasarım ve görsel yeterliliği ile içerik gereksinimlerini belirleyen, sitenin düzen ve kitle takibini üstlenen bağımsız webmaster birçok kurum tarafından özellikle aranmaktadır. Büyük oranlarda da paralar kazanılabilmektedir.

Yazarlık: Çevrim içi platformlarda metin veya reklam yazarlığının yanı sıra ayrıca e-kitap yazarlığı ve gölge yazarlık olanakları bulunuyor. Dahası birey veya kurumlara gölge yazarlık hizmeti veren kaliteli yazarlar var. Birey ya da kurum adına kitap, makale ve denemeler yazan yazarlar büyük meblağlar kazanabilmektedir. Kişisel bir biyografı veya mesleki bir anlatının temellendirildiği kitap, 2000 TL’den yüksek paralar getirebiliyor.
Uygulama Geliştirme ve Grafik Tasarımcılığı: Görselliği kuvvetli kişiler görsel tasarım grafik tasarımcılığı veya uygulama geliştirme işleriyle de para kazanabilmektedir.

Fotoğrafçılık: Özel günlerde veya kişisel talepler doğrultusunda resim çekme, fotoğraf albümü oluşturma maksatlı yapılan bir iş olup, iyi düzeyde geçim sağlatabilecek işlerdendir.

Kaligrafi – Hat Sanatı: Kendince bir sanat dalı olan kaligrafi ve Hat sanatı bilenler de gelir elde edebilmektedir. Sanatsal değer arz eden yazılı tablo ve ürünleri insanlar çokça tercih ediyor. Özellikle isimlerini yazdırma konusunda adeta sıraya giriyorlar. Bu bilgi ve yetiler de gelir elde ettirecek iş kurmaya olanak sağlar.

Daha da ileriye gidilecek olursa boyacılık, düğün asistanlığı, Takı tasarımcılığı, hediyecilik, resim – heykel ve çicim ustalığı, eğitmenlik ve su bayiliği işleri de gelir elde ettirecek işler arasında yer alıyor.

Büyük Çaplı İşler

Daha büyük çapta işler düşünenler için de birçok seçenek mevcut. Mobilya mağazası kurma, şarküteri açma, e-Ticaret sitesi kurma, Kargo şubesi alma, tatil beldelerinde pansiyon açma gibi işlerde 2018 yılında çokça rağbet gören ve gelir elde ettiren işlerdendir.

Tavsiye: Yapılacak işi bireyin kendisi belirler. Elde var olana göre işler seçilmelidir. Para mı, zaman mı, yetenek veya çevre mi?

Para: Somut ve ürün bazlı işlere odaklanmak mantıklıdır.

Uzmanlık: Somut ve sanal ortamlarda iş kurmak mantıklıdır.

Yetenek: Çevrim içi tanıtım, somut üretim alanında işlere girişmek mantıklıdır.

Zaman: İnternet ortamındaki işlere yönelmek akıllıcadır.

Tümü: Holding kuracak potansiyel var demektir. Somut bir işin çevrim içi platformlarda ve somut alanlarda ciddi yükseltilebileceği ve keyfi tercihle yapılacağı bir iş kurmak mantıklıdır.
 

İLETİŞİM FORMU


Sıradaki İşler

 • 1050 genç kadroya atanacak 1050 genç kadroya atanacak Hadi Gozunuz aydin gencler Bakanlık duyurdu: 1050 genç kadroya atanacak bu habere en çok biz sevindik yillardir iş fikirleri üzerine yzılar yazan ekıbımızın aldiği son dakıka haberine gore Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı kuruluşlarda yetişen 1050 genç kamu kurum ve kuruluşlarındaki kadrolara atanacak
 • Ayakkabı Bağcığı Paketleme Ayakkabı Bağcığı Paketleme Evde Ayakkabı Bağcığı Paketleme İşi yaparak para kazanma nedir nasil yapilir iletişim telefon numaralari varmıdır aylık ne kazandirir Evde Ayakkabı Bağcığı işi ve Evde Ayakkabı Bağcığı işi veren firmaların adresleri szide Ayakkabı bağcık işi almak veya ek para kazanmak istıyrosanız bu yazimiza goz atmanizi tavsiye edıyoruz
 • Orucun vücuda faydaları Orucun vücuda faydaları Ramazan ayı dini açıdan önemli olan bir ay olsa da aslında sağlık açısından da önemli bir zaman dilimidir,Son Senelerde yaz mevsimine denk gelen ve haliylede uzun geçen oruç bazı hastalar için her ne kadar zorlu geçse de aslında sağlıklı vücutlar için orucun inanılmaz faydaları Olduğünu Biliyormuydunuz
 • Düğme Paketleme İşi Düğme Paketleme İşi Evde düğme paketleme işinden ne kadar kazanırım diye öğrenmek istiyorsanız anlaştığınız firmalara göre değişmektedir. Firmalar işçi parası olarak bunu vermektedirler. Paketlediğiniz düğme miktarına göre ödeme alırsınız
 • kına çerezi paketleme kına çerezi paketleme oturduğunuz yere ayağınıza işiniz geliyor yapıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz o halde yaşasın evde ek iş diyor Evde Kına Çerezi Paketleme işi hakkında bilmeniz gerekenler
 • Limon Sıkacağı Paketleme İşi Limon Sıkacağı Paketleme İşi Evde Limon Sıkacağı Paketleme İşi Veren firmalar iletişim başvuru telefon numarasi Ek iş veren firmalar aracılığı ile evinizde limon sıkacağı paketleyip aylık butçenize ek gelir elde etmek istıyrosaniz yazimizi okumanizi tavsiye edıyrouz
 • Makyaj Çantası Paketleme Makyaj Çantası Paketleme Evde Boş vakti Olan bayanlar Tam size Uygun Evde Makyaj Çantası Paketleme İşi Var yapmak istemezmisiniz Makyaj çantasi paketleme işi yaparak evinize katkı sağlayabılır eletrik su faturalariniz odeyebilir hatta Evlerinde fazlasıyla boş vakitleri olan kişiler için çok tercihe edilen evde paketleme işlerine sitemize girerek bilgi sahibi olabilirsiniz
 • instagramdan Para Kazanma instagramdan Para Kazanma Gerçekten instagram’dan para kazanmak mümkün mü ? Biraz araştırmama ve duyumlarıma göre instagram’dan para kazananlar varmış,O kadar instagram’da satış yapmaya çalışan hesaplar görüyoruz… Ben de anlayabiliyorum herhalde instagram’dan para kazanıldığını… Sen bana bunu nasıl yaptıklarını, nerden başladıklarını, ne kadar kazandıklarını söyle
 • Evde Paspas Paketleme İşi Evde Paspas Paketleme İşi Evde Paspas Paketleme İşi nedir nasil yapilir kaç para kazandirir iletişin nosu varmı ayda ne kazanirim Her gün yeni bir ek iş imkani ile sizlerin yanindayız siz değerli eve ek iş almak isteyen ziyaretçilerimiz sakın sizden kapora isteyenlere 5 kürüş dahi gondermeyiniz
 • işkurdan hastane personeli alımı işkurdan hastane personeli alımı işkurun 31 Mart 2020 tarihinde yayainladiği habere gore hastane personeli alımı sözkonusu olduğü ve Yayınlanan ilanlara göre, farklı şehirlerde bulunan Birçok hastaneye , İŞKUR aracılığı ile hasta danışmanı ve hasta refakatçisi alımı yapılacaği duyruldu